Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek most, gerinctelen...

Mit tegyek most, gerinctelen módon viselkedtem? Le fogok bukni. Kérlek adjatok tanácsot hogy megbocsásson a feleségem ha elmondom neki?

Figyelt kérdés

3 hónapig volt egy szeretőm, akinek szintén férje van.

Sajnos védekeztünk de terhes lett.

Ők távkapcsolatban éltek, de most haza ment a férj, és a nő telefonja otthon maradt, és minden üzenetet elolvasott a pasi.

A nő felhívott hogy nincs a pasi sehol, csak egy smst küldött hogy elolvasta az üzeneteket. A terhessége is kiderült, bár azt elvetette már de úgy érzem ez a nő mindent tönkre tett a hülyeségével, és azt hiszem direkt is tette. Hisz ő szerelmes volt belém. és bezakkant, velem akart lenni mint egy pár, de én nem!

Most a pasi tuti fel fog keresni és az intenzívre fog tenni, de mondtam a nőnek hogy ha szeret akadályozza ezt meg. Most viszont azt hiszem el kellene mondani a feleségemnek mielőtt ez a gyökér ide jön és tönkreteszi az életünket.

Tudom itt kapok hideget meleget, de kérlek ne hibáztassatok, bárkivel előfordulhat hogy meggondolatlanul cselekszik.


2014. nov. 22. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, a legegyszerűbb javaslat, hogy húzzatok el otthonról pár napra (mondjuk vidd el az asszonyt valami wellness-hotelbe) amíg elül a cirkusz. Aztán amikor már mindenki lenyugodott és senki sem rohangál bézbólütőkkel, akkor csakugyan a feleséged elé kellene állnod, és letisztáznotok ezt a dolgot... lényegesen jobb, ha tőled tudja meg, mint ha a másik féltől...
2014. nov. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Maradj csak otthon és viseld el amit kapsz, ha màr szétberheltél 2 csalàdot, viseld a következményeket! Remélem az asszonykàjàt màr elintézte!

Undoritoak vagytok!

2014. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Miből gondolod, hogy a férj meg fog keresni? Egyáltalán honnan tudná, hol keressen?
2014. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem egy unatkozó kiscsaj írta a történetet, mert így egy férfi sem ír.

Ha meg igaz, akkor nem baj ha a férj kicsit szarrá ver. Csak azt kapod ami jár.

2014. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Az életedet TE tetted tönkre, csak hárítod a felelősséget.

Egy három hónapos viszonyra nehezen lehet ráfogni, hogy meggondolatlan cselekedet.

Ha a feleségedben van egy kis tartás és nem teljesen hülye, akkor már kezdhetsz is csomagolni.

2014. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Hisz ő szerelmes volt belém. és bezakkant, velem akart lenni mint egy pár, de én nem!


Ó, persze.

Jaj, három hónap alatt terhes lett, el is vetette már... micsoda csoda, hogy már az első randitok pont az ovulációjára esett és bumm, ti már akkor szexeltetek is...

mert azért kell néhány hét az abortuszig.


Valami izgalmasabb kamu máraa?

2014. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Hogy mit tehetsz? Vállalod azt, ami ezután jön. A válást, a gyerektartást. Vagy feleségül veszed a szeretőd, és éltek tovább együtt.
2014. nov. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
68%
Kamu!
2014. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Menjetek valahova nyaralni ahogy az elso is javasolta, vagy addig koltozzetek be az egyik baratotokhoz es mindenkepp mondd el a felesegednek h mi tortent, de legfokepp azt h miert tortent (mint nem kaptal meg, mit ereztel ilyesmik)....


A szeretovel pedig szakits meg MINDEN kapcsolatot es csereld le a teloszamodat. Nem gondolom h a pasi meg akar verni, azert ez nem ket oraja tortent gondolom, mar megvert volna ha akart volna.


Csak arra fokuszalj h rendbetedd a hazassagod, hidd el sikerulni fog ha mindketten akarjatok:-)

2014. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Tehát a megcsalt, csalódott férj a gyökér a történetben? Ő teszi tönkre az életeteket? Nevetséges vagy. Gondold ezt át újra!
2014. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!