Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szulokent egyenloen osztanatok...

Szulokent egyenloen osztanatok el az orokseget a ket gyereketek kozott ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatotok ahol a no terhes lett. A gyerekrol annak ellenere hogy nem eltetek egyutt mindig gondoskodtal,torodtel vele. Kesobb megnosultel es gyereked szuletett. Ez a regi nonek nem tetszett a gyereket hergelte. Kamaszkent pofakat vagott az apara,csunyan beszelt rola csak ha penz kellett neki akkor jott. Duzzogva ment lathatasra. Felnove egyaltalan nem volt kivancsi ra pl. amikor a korhazba kerult meg sem latogatta,fel sem hivta. A masik gyerek a szoges ellentete egy jo gyerek, aki orvoshoz visz, barmi baj van szamithatsz ra. A masik gyerek pedig minden probalkozas ellenere ilyen halatlan,erdektelen. Apakent hogy dontenetek ebben az esetben az oroklesnel? Annyit erdemel az a gyereketek aki nem torodik veletek mint a masik akire barmikor l
2014. nov. 28. 17:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
lehet szamitani?
2014. nov. 28. 17:29
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

50-50% Mert az apa hibás abban, hogy a gyermeke ilyenné vált. Masszívan.

Ha törődött volna a gyerekkel a faszi, valóban fizikailag, és nevelte volna, nem lenne elidegenedve. A nevelést meg a zseton nem pótolja. a fizikai kontaktot a zseton szintén nem pótolja.Az együtt eltöltött időt és beszélgetést, játékot, közös időtöltést a zseton szintén nem pótolja.

2014. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%

Egy kamasz az őt közvetlenül nevelőre is sokszor "pofákat vág". Megfelelően kell kezelni (=szeretni, nevelni) és akkor "kinövi".

Gondolom, nem töltöttél vele ugyanannyi időt, mint a másikkal, s ez még duplán is fájhatott neki.


Nem, nem tennék semmilyen módon különbséget a gyerekeim között.

F

2014. nov. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
50-50%
2014. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

50-50


Arról hogy a negatív gyerekilyen negativ az apa is tehet, oka van...


Az örökség pedig ritkán olyan dolog, amit ki kell érdemelni.. A tiszteletert, szeretetért viszont kell tenni.

Ha én nem törődtem vele, akkor hogy várom el, hogy ő törődjön velem?

2014. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az elejen leirtam hogy igen de nem akart lathatasra jonni,ha eljott duzzogott. Nem lehetett hatni ra.Azota is akkor jelenik meg ha a penz kell neki a telefont meg kinyomja vagy fel sem veszi.
2014. nov. 28. 17:41
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Ha a gyerek már felnőtt és önállóan döntést hoz, és ő úgy dönt hogy felnőttként nem akar velem semmilyen kapcsolatot tartani és gyerekként is nehezére esik (amennyiben tiszta a lelkiismeretem hogy gyerekként mindent megpróbáltam nála/vele), akkor tennék különbséget. Azért amit én örökül hagyok én dolgoztam meg, tehát belátásom szerint bánnék vele. És nem tartanám fernek hogy az aki sokat foglalkozott velem, csak a felét kapja, míg a másik ugyanannyit mint ő. Ha felnőttként is hiszits, kinyomja a telefont stb szíve joga. Az én szívem joga meg hogy arra a gyerekre hagynék többet aki gyermekemként is viselkedett. Hangsúlyozom, nem tudom a kérdező családjába miért lett ennyire rossza a viszony, azért is írtam hogy tiszta lelkiismeretem lenne hogy minkettőt egyformá kezeltem szerettem és a másik dacból, hergelésből akármiből olyan lett amilyen, akkor vonatkozik ez a dolog. Mert felnőttként azért már átláthatja anyja mesterkedését.
2014. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
Az egyik mellett minden nap felkelt egy apa, a másikhoz meg időnként ment...az utóbbi úgy élhette meg, hogy elhagyták a másik miatt..50-50
2014. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az anyja nem tudta elfogadni a hazassagot. A gyereket hangolta nem volt kedve jonni hetvegeket duzzogot,kamaszkent is ilyen volt hiaba volt kulon szoba berendezve neki ahova barmikor johetett volna nem akart. Senki nem erdekli a testveret sem keresi pedig o mivel egyeduli mindig jatszani akart vele, rendes testveri viszonyt kialakitani. De minden beszelgetes,rahatas ellenere sem sikerult.
2014. nov. 28. 17:53
 10/27 anonim ***** válasza:
37%
Mind a két gyereket te csináltad. Kemény munkával. A Trabant hátsó ülésén. Úgy ám.
2014. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!