Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőmön a terhesség jelei...

Barátnőmön a terhesség jelei mutatkoznak. Ő nem vette észre, én igen, hogy lehet az. Szóltam neki hogy vegyen egy tezstet, azt mondta nem kell, biztos benne hogy nem az. Miért reagált így, miért ennyire biztos benne?

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 11:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
No, most mi lenne, ha erről a barátnődet kérdeznéd?
2014. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Sok jel,utal rá.Pl hányinger,menstruáció késése,pecsételő vérzés,hányinger,hátfájás,mellkas fájdalom,hőemlekedés,felpuffadt has,érzékeny bőr.Muszáj voltam felhívni,mert összeállt a kép,hogy lehet az.Azt mondja biztos hogy nem,és ne is idegesítsem ilyenekkel.
2014. dec. 11. 11:21
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
Így jártál. Készülj a kispapaságra.
2014. dec. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igy probal haritani, esetleg maga is fel, hogy terhea. Passz, kerdezd meg.

Bar, ha vedekeztettek, nem hiszem, hogy van okod(okotok) felni.

2014. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Tied a megcsal a páromos kérdés is? Szerintem estig hagyd kicsit gondolkozni, aztán ha nyugiban otthon vagytok, akkor kérdezd ezt meg tőle. (Ha tied a másik kérdés is, nem érzed úgy, hogy kicsit túlságosan ragaszkodó vagy?)
2014. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Ezek a tünetek egyáltalán nem terhességre utalnak, talán érdemes lenne orvoshoz menni, vagy a barátnőd már volt is és tudja, hogy mi a baja. Mellkasi fájdalom, hőemelkedés szerinted mióta terhességi tünet? Inkább influenza.
2014. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
66%
Az egyetlen, aminek köze lehet a terhességhez az a hányinger, de az sem azonnal alakul ki, ha terhes valaki.
2014. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%
Vegyél neki TE egy tesztet. Nem tart semmiből neki megcsinálni.
2014. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Védekeztünk de csak gyógyszerral,ott is becsúszhat állítólag,meg van rá az esély.De a tűnetek annyira egyeznek,15 pontból,13 egyezik a tűnetekkel.Mellkas fájdalom,hátfájás,duzzadt mell,pecsételő vérzés,1 hónappal ezelött késett a menstruáció,soha nem szokott neki,hányinger,nem tud aludni,hőemelkedés,puffatt has.Szinte minden jel arra utal.
2014. dec. 11. 11:40
 10/35 A kérdező kommentje:

ma 11:37


Puffatt has,menstruáció késés,amikor megjön,akkor is pecsétel,hányinger is influenza?Mióta?

2014. dec. 11. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!