Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek egy hasonló...

Mit tennétek egy hasonló helyzetben, mire gondolnátok? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiam, párom még házas. Együtt vagyunk a nejét nem látta már több mint 1 éve. Néha irt neki a nő, de nagyon nem reagált. Viszont az elmúlt másfél két hónapban(külföldön volt, most jött vissza) rendszeresn irogat neki, hogy találkozzanak, ócsárolja(finoman) a gyereket.Beszámol az életéről, holott a párom nem kérdezte, nem is nagyon reagál rá. Nekem úgy jön le, hogy próbálja előtérbe helyezni magát. Ti mint gondoltok, s mit tennétek?
2010. febr. 1. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Én közölném vele, hogy ezt fejezze be, mert rosszúl fog járni. Hidd el! Majd bánhatod , hogy nem tettél semmit, amikor már az ágyába rángatta.


Tuti be akarja cserkészni, de szemét.

2010. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért házas még a Párod?Ha a felesége ilyen intenzíven próbálja tartani a kapcsolatot vele,akkor most már nem is lesz egyszerű a válás...szerintem.Már ha tervben van egyáltalán.

Ebből csak féltékenykedés,meg bosszúhadjárat,meg pocskondiázás lesz...Gondold végig,kell-e ez Neked,és hogy ki akarod-e tenni ennek az egész hülye helyzetnek a gyermekedet!

Ha úgy látod,megéri,hajrá,de javasolnék egy ALAPOS mérlegelést.Ésszel,nem csak szívvel.

2010. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a másodikkal.


Miért nem válnak/váltak el?


Szerintem a párodnak kellene tiszta vizet önteni a pohárba.

Sok nő számára az, ha valaki nem reagál, már akár biztató jel is lehet, mert egyenesen nem küldi el a francba, ezért írohgathat a feleség egyre többet.

Ha én lennék a Te helyedben, nekem ez egy tisztázatlan helyzet lenne, és megpróbálnám mielőbb kideríteni, mit akar a párom...

2010. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem válik el?nem értem!
2010. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fiad a párodtól van?És vele hogy viselkedik a párod? A feleségétől is van gyereke?
2010. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen a páromtól van a fiam. Nincs gyerekük, a házasság érdekből jött létre, papirok miatt, igy könnyebb volt kimenni külföldre dolgozni.

Azt mondja, a házasság számára egy papir ezért nem tartja fontosnak ezért nem válik mert mindig elfelejti, ugye.

Mióta tudom(az elején elmondta), kérdezgetem folyton, hogy hogy áll a válás, de vmi kifogás mindig volt.

Ő azt mondja lezárta és h még a feltételezése is sértő ennek ellenkezőjéről. Meg, hogy folyton ezzel nyaggatom. Plusz ő nemtudja, hogy tudom, h leveleztek meg beszélnek, csak annyit tudok(hivatalosan) hogy néha ir neki a nő ő meg válaszol ha válaszol. Azt tehát nem tudja, hogy tudom mi van a levélben- válás mégcsak hírből sincs emlitve.

2010. febr. 1. 17:03
 7/10 anonim válasza:
Én leülnék vele és elmondanám hogy egy kicsit képzelje magát a te helyedbe. Neked van férjed, akitől külön élsz, néha üzen, az élettársadtól egy gyerek. Neki milyen érzés lenne??? Ha nagyobb lesz a kisgyerek (kérdezd meg) hogy fogjátok elmagyarázni hogy te nem vagy apa felesége, de apának van felesége?!? Kérdezd meg ha ahogy ő állítja hogy nem jelent semmit a múlt akkor miért nem zárja le tisztességesen? Mire vár még? Mikor akar rendet tenni az életetekben? Csak kérdezz és érvelj és mondd meg, vártál eleget hogy történjen valami, de valamiért úgy érzed, zárja már le a múltját és végre csak a jövőnek éljetek! Neked sincs senkit, nincs máshol férjed stb. neki se esne jól!
2010. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem ök a házasok,és nem ti,neked kéne talán kivonulni a kapcsolatbol
2010. febr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már szétmentek azelőtt,hpgy megismerkedtünk volna...

Mellesleg imádja a fiát, most tervez kocsit venni, meg külön lakásba költözni.

Engem csak a nő bosszant, nem beszéltem még vele, és nem is áll szándékomban. De valahogy jó lenne ha észrevenné magát. Páromnak meg mondhatom, hogy élje bele magát, képzelje el blabla, nem akarásnak ugyis nyögés a vége.

2010. febr. 2. 16:46
 10/10 anonim válasza:
De ha meg nem akarja, nem akar elválni, az elég gáz. Én biztos nem tudnék így élni! Főleg ha már közös gyerek is van! Tuti nem nyugodnék bele ebbe a nem akarásba. Akkor lehet, nem akar lemondani arról a házasságról sem!
2010. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!