Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségem nyert a lottón és a...

Feleségem nyert a lottón és a nyereményt teljes egészében megtartotta magának. Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Mivel a szelvényt közös pénzből vette, szerintem a nyeremény fele is engem illetne. Ő viszont mereven elzárkózik. Nemhogy felezni, de adni sem hajlandó belőle. Nagyon megrendült a bizalmam benne. Szerintetek van értelme tovább így a házasságunknak?

Sajnos csak reggel tudom elolvasni a válaszaitokat, reagálni is akkor tudok.



2015. jan. 3. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
OH, biztosan forditani akarja valamire.Mégis mennyi az a nyeremény,mert az sem mindegy?!
2015. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Hacsak nem írtatok házassági szerződést annak idején, akkor jog szerint a fele a tiéd. Bár lehet, hogy ha írtatok volna, akkor is.
2015. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
93%
Még a jackpot el nem választ. Szevasz
2015. jan. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Mivel ötös találat nem volt, ezért túl sok pénzről nem lehet szó(maximum 2 millió), engem inkább a házasságom aggasztana.. Mi az hogy "felezni" akarsz, ő meg "nem hajlandó adni"? Mégis milyen házasság ez? Mintha két kollega nyert volna bmeg...
2015. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Ma 6 milliót fizetett a négyes!!!
2015. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Egyikőtök jobb, mint a másik. De komolyan.
2015. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%

Tuti hogy kamu kérdés...

Csak a miheztartás végett, házasságban minden közös, szóval a fele téged illet.

Mégis hogy vette közös pénzen? Te adtál neki x Ft-ot hogy "itt a lottó fele, vegyél egyet kettőnknek" ?

MÉgis mekkora nyeremény? Pár ezren nem kéne kiakadni.. Én is inkább azon csodálkozom, hogy miféle házasság lehet ez, ha ilyen előfordul.

2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Egy őszinte és önzetlen kapcsolat ismét.

Sok boldogságot a 2015-re!

2015. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Mennyit nyert???Mert az sem mind1!
2015. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7: nem minden közös a házasságban, de konkrétan a lottónyeremény az igen.



Kérdező:

[link]



Ott van az első oldal alján, hogy a lottónyeremény közös vagyon. Asszonynak kinyomtatod és piros masnival átkötve odaadod.

Ha örökölne vagy rokontól kapná ajándékba, ahhoz nem lenne semmi közöd.

2015. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!