Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek joga van egy...

Szerintetek joga van egy jövendőbeli anyósnak, (akivel egy háztartásba élek) elszámoltatni, hogy mikor kapok pénzt és hogy mennyit? A párom menyasszonya vagyok már.

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 10:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy van hozza joga! Felhaborito hozzaallas!

Beszeljetek meg, hogy havonta mennyivel kell beszalnotok a haztartasba, rezsibe. Azt minden honapban adjatok oda kozosen a paroddal az anyosnak, es kesz. Mindenki rendezze az eletet.

Elmondodo neki, hogy mennyit keresel, masnap pedig mar az osszes ismerose tudni fogja.

2010. febr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nincs joga elszámoltatni. De nagyon remélem, hogy beszállsz a költségekbe (rezsi, lakhatás, kaja), mert neked meg az a kötelességed. Ha jót akarsz magadnak, akkor elköltöztök onnan, mert amint összeházasodtok, nagyon el fognak durvulni a dolgok köztetek anyóssal.
2010. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
nincs joga, de ha az ő háztartásában élsz, joga van kérni tőled hozzájárulást.
2010. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
39%
nincs
2010. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
minden hónapba megkapja azt az összeget ami megbeszéltük..
2010. febr. 5. 10:54
 6/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha megkapja rendesen a megbeszélt összeget akkor nincs joga "kotorászni"a pénztárcádban.
2010. febr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
56%
kapja be :S
2010. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
34%
Pont annyi "joga" van, mint neked más lakásában lakni, amihez semmi közöd... Hogy illik-e az már más kérdés, de amíg ő van otthon nem igazán szólhatsz be neki... El kell költözni, és akkor nincs beleszólás. Ha meg nem megy, akkor ez van.
2010. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
47%
Nálunk is ez vvolt, elköltöztünk. Én anyósomnak meg az nem tetszett,h nem nagyon ettem meg a főztjét, mert én inkább zöldségeket, meg könnyű kajákat eszek, nem húst hússal, tocsogó zsírba:S De hozzáteszem,h vettem magamnak és azonkivül amit kért pénzt odaadtam neki. 2-en havi 60ezret...
2010. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
2-en havi 50.000-ret rajunk le nekik...az elköltözés pont a lehúzgálások miatt nem megy...vagy hogy egy hónapba 3-szor annyit húz le....emellett nem lehet lemenni se moziba se sehova,mert veri magát..már azért is ha elvisszük a kocsit é tankolunk bele azért is....
2010. febr. 5. 11:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!