Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a helyzetről?

Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi lennék a véleményetekre, esetleg tanácsokra. 30 feletti nő vagyok, neten megismerkedtem egy férfival. Első alkalommal mikor találkoztunk, úgy voltam vele, hogy kb. fél óra beszélgetés, majd meglátjuk szimpatikusak vagyunk-e egymásnak...Kiderült, hogy mindketten szimpatikusnak találtuk egymást, nagyon jól elbeszélgettünk, beültünk meginni valamit és tényleg nagyon jól éreztük magunkat.


Megbeszéltük, hogy majd elmegyünk moziba. Másnap vártam, hogy hívjon, úgy voltam vele, hogy én nem hívom a "férfi dolga"...oké, most mondhattok konzervatívnak. :)

Nem hívott fel másnap, arra gondoltam, hogy talán meggondolta magát...


Következő nap felhívott, és mondta, hogy még aznap vagy másnap akkor menjünk moziba. Ok, másnap elmentünk. Megnéztük a filmet, ami mellesleg jó vígjáték volt, a film előtt még átölt, szájrapuszi...utána meg már közölte, hogy ő még aznap megy vásárolni, szóval a film után jöttem haza.


Igaz, nem beszéltünk meg más programot aznapra, de azt hittem, utána még esetleg elmegyünk ide-oda, beszélgetünk...

Este írtam neki egy sms-t, hogy köszönöm a mozit...azóta semmi válasz.


Ti mit gondoltok erről? Igaz, csak kétszer találkoztunk, de mind a kétszer sietett haza, talán van valakije, vagy meggondolta magát...???


2015. jan. 4. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem látja rajtad a lelkesedést. Hajrá! Nem élünk a középkorban!
2015. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem sem látta rajtad a lelkesedést. Ez a "köszönöm a mozit" is nagyon barátian hangzik.


Ahogy az első írja, nem a középkorban élünk. Nem kell rögtön nyílt lapokkal játszani, de a férfiak is szeretik a célzásokat, és a diszkrét kezdeményezést, valamint neked is ki kell mutatnod a tetszésedet.

Ha jól értem ő már kétszer kezdeményezett, épp itt lenne az ideje, hogy a tudtára add, hogy máskor is szívesen találkoznál vele.


Szerintem nem furcsa, hogy aznap még vásárolni ment, még nagyon-nagyon az elején vagytok ahhoz, hogy az egész napot rád szánja.

2015. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezen is gondolkoztam, kérdezte is, hogy meggondoltam-e magam, kicsit fáradt voltam és inkább örültem, hogy vele lehetek, csak nincs valami nagy önbizalmam és lehet, a 2. találkozáskor kicsit visszahúzódóbb voltam. De mit csináljak, megint én írjak neki?
2015. jan. 4. 20:26
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem írhatsz neki, hogy lenne -e kedve összefutni a héten?:)
2015. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
(4.válaszolónak) Csakhogy már én írtam 1 sms-t, hogy köszönöm a mozit, de lehet igaza van az egyik válaszolónak, hogy ez ilyen barátinak hangzott. Akkor megint nekem kellene lépnem? A 2. találkozásnál tényleg visszahúzódóbb voltam, de pont azért, mert nem akartam elrontani, erre lehet elrontottam. :(
2015. jan. 4. 20:33
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is neked kéne most lépned. Konzervatív nő vagy, ezzel nincs gond, de a pasiknak is kell a visszajelzés. Ha azt látja, hogy te nem lelkesedsz, max. "beadod a derekadat", ha ő hív, le fog kopni. Nyugodtan írj neki újra, találj ki valami programot (korizás, vacsi, akármi), és kérdezd meg, hogy van-e kedve veled elmenni korizni/vacsizni/stb. Ez nem nyomulás, tök normális, és ebből látni fogja, hogy érdekled.
2015. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz? Max nem válaszol, vagy azt mondja, hogy nem, kösz.
2015. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írtam neki. Kiderült, hogy már ő is írt neten, amit még nem olvastam és szerinte nem működik a kémia, az első talinál rendben volt, most nem...ez van. :(
2015. jan. 4. 23:18
 9/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb legyél egy kicsit bátrabb, ennyi. Ne szomorkodj, még annyira nem ismertétek egymást azért.
2015. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves vagy, csak már annyira elegem van...:( Nekem ez soha nem jön össze.
2015. jan. 4. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!