Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerek csak jövőre. Ti helyesn...

Gyerek csak jövőre. Ti helyesnek gondoljátok ezt?

Figyelt kérdés
Párommal tegnap arról beszélgettünk, hogy egyikőnk sem akar gyereket. De, ha belegondolunk abba, hogy a páromnak is jólesik, ha a testvérei eljönnek hozzánk akkor már hajlunk a baba vállalásra. Végül, eldöntöttük, hogy jövőre jöhet a baba. Szerintetek jól döntöttünk? Èn jövőre már 27 éves leszek, párom pedig 39
2015. jan. 11. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, jól döntöttetek. Hajrá!
2015. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem lesz az túl soká?
2015. jan. 11. 13:53
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

"egyikőnk sem akar gyereket"

"eldöntöttük, hogy jövőre jöhet a baba"


Ez kb úgy hangzik, mint hogy nem akarok hitelt felvenni, ezért eldöntöttem, hogy jövőre veszek fel hitelt. Teljesen ellentmondásos, szerintem gondolkodjatok még kicsit a dolgon, emésszétek, mert ha 2 olyan ember aki nem akar gyereket, csak azért vállal, mert jólesik ha a testvérek jönnek látogatóba (itt amúgy nem értem az összefüggést a családalapítással) akkor az már régen rossz....

2015. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Azzal kezdted, hogy egyikőtök se akar gyereket, és ezzel szemben az a kérdésed, hogy jövőre nem lesz-e túl soká a gyerekvállalás? Most mivan???
2015. jan. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, jól elvagyunk gyerek nélkül, de a család miatt jó lenne jövőre egy baba.
2015. jan. 11. 14:01
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
nem lesz tul késo. ideális lesz.
2015. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ti akarjátok és el vagytok kötelezve mellette 100%-ban? Mert az nem egy vicc amit megcsinálsz aztán majd lesz valami...
2015. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A család miatt? Mármint hiányzik a kettőtök családjába egy baba, vagy tetszik az amerikai filmekben a sok rokonos karácsonyi banzáj?
2015. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi is nagycsaládot szeretnénk.
2015. jan. 11. 14:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem akartok gyereket, de nagy családot igen???
2015. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!