Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy pasit hogy lehet az...

Egy pasit hogy lehet az anyáról lerázni? Az én férjem belevan bolondulval az anyába, és nagyon unom. Mit csináljak, hogy rázam le anyóst?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Rádásul álandóan miatta veszekszünk,mindig kitalál minden féléket!
2008. aug. 21. 14:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek minél messzebb tőle.. Vagy ez már megtörtént?
2008. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem a szomszédom anyós!A másik oldal a vipera sogornöm lakik.
2008. aug. 21. 14:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk dettó ez a helyzet... Mindig anyu!! Minden hétvégén anyut látogatni...ÁÁÁÁÁ!!! Én is szeretném tudni,hogy lehet ezt csökkenteni. De nálunk anyósom fel nem hívná a fiát ha szülinapja vagy névnapja van. Egy sms-t sem küldene. De a múltkor megszólta,hogy nem mentünk ki pont a születése napján felköszönteni. Mondtam is neki "anyuka arra nem gondol,hogy esetleg nincs pénzem" mert mindig ezt mondja ő is nekünk.
2008. aug. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk is valamelyest hasonló a helyzet, mire az a tanácsot kaptam, hogy az anyós lerázása csakis a férjjel közösen sikerülhet. Amíg ő nem akarja, minden próbálkozás szinte felesleges. Tehát beszélj először a férjeddel, aztán közös erővel próbálkozzatok.
2008. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is le szeretném rázni!!!

Elegem van belőle hogy mindenbe beleszól és lelki terrorban tartja a fiát. Én úgy próbálom magam távol tartani tőle hogy megmakacsolom magam és nem megyek tájára sem. De sajnos a veszekedések még mindig vannak...

2008. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ebbe torodjetek bele!
2010. márc. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!