Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok a gyereketek barátjána...

Adnátok a gyereketek barátjának/barátnőjének kulcsot?

Figyelt kérdés

Már több mint 2 éve vannak együtt. Neki később kezdődik az iskola, és ő lenne az utolsó, aki elmegy a lakásból.

Viszont hogy állandóan nála legyen... hát, nekem nem igazán tetszik...


2015. febr. 9. 12:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna!

Max. ha nem a barátja, hanem a férje lenne és nálunk laknának.

2015. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%
én nem adnék... mennyi idősek? miért alszik iskolaidőben nálatok? esetleg megbeszélném vele, hogy zárjon be és a postaládába (vagy egy cserép alá, vagy valami dugihelyre) tegye oda a kulcsot
2015. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem zárkóznék el



nálatok lakik, hogy állandóóra kell kulcs neki?

akkor logikus, hogy legyen kulcsa.. ha nem, akkor lenne pót, és ilyen esetre adhattok..


vicces, nekem nem volt saját magunkhoz.. csak volt plusz kulcs, ha kellett vittem ha nem akkor nem../ koleszos voltam, nem kellett /

2015. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

nem adnék


ha probléma a nyitás-zárás, akkor olyan zárat szereljetek fel ami kintről csak kulccsal nyitható ... tehát amikor elmegy becsapja maga után az ajtót, és zárva van


(Becsapom az ajtót, - de belül van a kilincs, -

Mennék vissza. - Kulcs? - Az nincs.

Kisnadrágban indultam el. - Szemétvödörrel? - Hát ahogy kell.

Pár lépés csak a ledobó, de visszamenni most volna jó.

Megáll a lift, kilép egy nő, és azt mondja, hogy ááááááááááá!


Ref.:

Húú, de kínos, húú, de kínos,

Húú, de kínos, húú, de kínos. )

2015. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó, ez vmi punkzene?:-))
2015. febr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%

Párom szüleihez minden gyerek barátjának/barátnőjének van kulcsa.

Náluk ez így alakult ki, mivel az öccse barátnője Pest megyei faluban lakik, de Pesten dolgozik diákmunkában, így ha későn végez, akkor ott alszik. A többiek is kaptak, én az enyémet kb egyszer használtam hozzájuk, mégis volt.

Egyébként nekem is furcsa volt, amikor két hónap után kaptam egy kulcsot hozzájuk... Visszaadtam, amikor összeköltöztünk a párommal, neki úgyis van, elég egy.

Tegyük hozzá, hogy minden gyerek 20 fölötti, ahogy a párjaik is, szóval tuti nem rendeznek házibulit, amikor a szülők nincsenek otthon.

Iskolaidőben még anno én nem aludhattam a páromnál (mondjuk az egyetem az más, de számomra nem derül ki, hogy milyen suli).

2015. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy 2 év után ezt neked kellene tudnod... Ha nálunk lakna, akkor igen, adnék neki kulcsot, hiszen beengedtem a családomba, életembe. Ha csak időnként aludna nálunk, és nem szeretném, hogy kulcsa legyen, akkor megkérném, hogy a legutolsó családtaggal menjen ő is, még ha később is kezdődik az iskola, vagy azon a napon ne aludjon nálunk.
2015. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 4 ajtón kell bejutni a lakásba (társasház) a barátomnak a két külső ajtóhoz van kulcsa, amik a földszinten vannak, hogy nekem csak a liftig kelljen kirohangálnom hozzá. A bejárati ajtónkhoz én se adnék eki. Nekem nincs hozzájuk sehova.

19 évesek vagyunk, 3 éve együtt

2015. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen esetben akkor ne aludjon ott nálatok.

Mégis mit csinál ott nálatok addig a lakásban?

A kedves fiataloknak lehetne annyi esze, hogy normálisan megszervezi és "Na akkor galambom, ma este nem alszol itt, mert holnap reggel korán kelek és neked órád sincs reggel.."

Az én szüleim nem ilyenen törték volna a fejüket, hogy kulcsot adjanak, hanem azon, hogy ilyen esetekben semmiképp ne szervezzük ottalvósdit, és aludjon a saját ágyában az az iskolás gyerek.

2015. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!