Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem már egyáltalán nem...

Úgy érzem már egyáltalán nem érdeklem a családom és a tanácsotok szeretném kérni?

Figyelt kérdés
Régebben se voltunk egy minta család, sokszor veszekedtünk, és voltak kisebb nagyobb problémák. Gyerekként nagyon sokszor éreztem magam egyedül, mára felnőttem, de hiányzik a családom és szeretném ha kicsit jobb lenne a kapcsolat közöttünk. Nem arról van szó hogy nem adtak volna meg nekem mindent, fizették az iskolám, kaptam mobiltelefont mint minden gyerek, de úgy érzem lelkileg sokszor éreztem magam egyedül. Mit tehetnék hogy ez máshogy legyen?
2015. febr. 16. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Te ehhez kevés vagy, a többieknek is akarni kell.


Tegyél feléjük apró lépéseket, ha nem reagálnak, el kell fogadnod a helyzetet.

2015. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam kisebb dolgokkal, beszélni nekik a mindennapjaimról, kérdezgettem felőlük folyamatosan, de mindig elintéztek annyival hogy nem érdekli őket a téma. Nem akarom annyiba hagyni a dolgokat mert én tényleg szeretem őket, szeretném ha jól lennénk... Kialakult emiatt egy pszichés problémám amivel pszichológushoz is járok, tényleg úgy érzem tönkremegyek lelkileg ha ez így folytatódik. Van esetleg olyan dolog szerintetek ami nem két félen múlik, de segíthet?
2015. febr. 16. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!