Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas vagyok, de beleszerettem...

Házas vagyok, de beleszerettem másba is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom 12 éve tart. Voltak az utóbbi időben nagyobb egyet nem értések, gondolkodtunk a szétköltözésen is, de együtt maradtunk. Voltunk már párkapcsolati tanácsadáson is. Nagyon megváltozott mindkettő fél. Pont ilyenkor ismerkedtem meg valakivel aki figyelmet, gondoskodást és eddig soha nem tapasztalt megértést tanúsít, ráadásul igen okos is. Két hetes a dolog, érezzük, hogy nagyon vonzódunk egymáshoz annak ellenére, hogy ránézésre nem vagyunk egymás ideálja. Tehát a vonzalom lelki. Mit tegyek? Szeretem és tisztelem a mostani párom, de már másképp. A másik pedig pontosan azt adja nekem, ami a 12 éves kapcsolatomból mindig is hiányzott. Kérem olyan válaszoljon akinek ebben már van/volt tapasztalata.
2015. febr. 22. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

"eddig soha nem tapasztalt megértést tanúsít,"


"A másik pedig pontosan azt adja nekem, ami a 12 éves kapcsolatomból mindig is hiányzott."


2 het alatt TE szerelembe esel es eldobsz 12 evet ket hetert... tudod azt hittem te vagy a hulye, de a parod az, amiert meg mindig veled van

2015. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%

"eddig soha nem tapasztalt "


ne tulozz, mar 40 evesen nincs feher herceg tudod jol. azt hiszed az uj ferfi erkolcsos? hat nem, hiszen egy hazas nonel probalkozik! erkolcstelen es teged is megfertoz a fekaliajaval

2015. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez rosszul esett. A 12 éves kapcsolatban az utóbbi 4-5 év már nem működött rendesen, vagy sehogy sem. Azért nem szálltam ki belőle, mert pont hogy gyerekünk lett. De azért köszönöm a kommenteket.
2015. febr. 22. 01:04
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Lepj, ha ugy gondolod hogy vele jobb lesz. Ha a kapcsolatod nem nyujtja azt amit szeretnel akkor tenyleg nincs ertelme tovabb huzni a dolgot.
2015. febr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves Digo, köszönöm. Igazából tudom, hogyha lépek egyedül leszek egy ideig, mert igen, a régi nem nyújtja azt amit szeretnék, az újban pedig az párom részéről (családi történetét ismerve) hiányoznak hosszú távú kapcsolat tartó pillérei.
2015. febr. 22. 01:10
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Ne kerteljünk, mondjuk ki: a mostani kapcsolatodban egyáltalán nem vagy boldog, és ha már szét akartatok költözni, meg ha a párkapcsolati tanácsadás sem hozott eredményt, akkor borítékolható, hogy ez már nem valószínű, hogy helyre fog jönni. Gondolom, nem egyszer vagy kétszer próbáltátok már a kapcsolatot helyrehozni, mint látjuk, sikertelenül.

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Pusztán a megszokás, meg az elvek miatt hülyeség együtt maradni.

Viszont azt is azért vedd figyelembe, hogy 2 hét az brutálisan kevés idő. Ennyi idő alatt nem lehet pontos véleményt mondani valakiről. Ez még csak az első benyomás, meg a rózsaszín köd.

De ettől még nem mondom azt, hogy maradnod kéne egy boldogtalan kapcsolatban.

Tapasztalatom nincs benne, de szerintem kellő empátiával nem csak az tudja ezt megválaszolni, akinek volt már egy 12 éves, hosszan halódó kapcsolata.

2015. febr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

"az újban pedig az párom részéről (családi történetét ismerve) hiányoznak hosszú távú kapcsolat tartó pillérei"

Mire gondolsz itt?

2015. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

2-essel kell hogy egyetértsek.

Valóban ha egy házas nővel kezd mit vársz ? Jó szerelem mindent felül ír lehet mondani...


De pl. én is nős vagyok még és romokban hever az egész kapcsolat, de addig nem igazán akarok más nőkkel kezdeni amíg ezt le nem zárom.

2015. febr. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy még mindig ambivalens érzései vannak a családjával, nincs benne meggyógyult családkép, családi minta.
2015. febr. 22. 01:16
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Nezd, az hogy mennyire lesz "onzo" a dontesed azon is mulik hogy mennyire vannak meg mely erzeseid a mostani parod irant. Probald meg eloszor lezarni a mostanit, aztan majd alakul az uj is, de lehet hogy jobb egyenlore egyedul is mint egy regi rosszban maradni.
2015. febr. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!