Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legcikibb...

Mi volt életed legcikibb eseménye?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
33%
Nemtom, sztem nem volt ilyen :)
2010. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
23%
Mikor kipörgött a hátsó kerék.
2010. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
20%
amikor nudista voltam és kihívtak biológia órán felelni a férfi szaporító szerveidből...
2010. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%

Egyszer órán tüsszentettem, de olyan furán jött ki a hang az orromon, és mindenki azt hitte, hogy pukiztam. Ááá tök gáz volt, pláne, hogy miután mindenki ezt hitte, el is vörösödtem, amiből méginkább azt hitték hogy így volt.


A másik, hogy egyszer egy zsúfolt vonaton le akartam venni az eléggé feszes pulcsimat, és azzal együtt a nyakamba csúszott a pólóm és a melltartóm is. Na akkor égtem mint a rongy.

2010. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Hát, mikor elkapott a hasmenés az M7-esen, távolsági buszon.
2010. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
96%

Moziban vettünk jegyet bnőmmel, vagyis én vettem. Elég érdekesre sikeredett, mert kiderült, hogy rossz időpontot néztünk, meg minden, és a végén a srác mondta nekem h "Kérek egy diákot." A mai napig nem vágom h miért nem fogtam fel, hogy mit akar! Azt hittem, azt akarja, hogy kérjem szépen a jegyet. Így elismételtem: "Kérek egy diákot." Erre ő: "Kérek szépen egy diákot." Mondom: "Kérem szépen egy diákot." "Nem. Én kérek egy diákot." Itt már sejtettem h hülye vok, és ránéztem a bnőmre aki meg röhögött. A srác: "Diákigazolványt." Tiszta vörös lett a fejem, utána az is kiderült, hogy nincs is nálam...

Megmondtam neki, legközelebb ő veszi a jegyet. xD

2010. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
84%
21:37: ez aranyos xd
2010. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

Mikor a párom szülei meghívtak magukhoz először ebédelni.

A savanyúságot is az asztalra tették és meg azt hittem leveszöldség.

A levesbe tettem és az első falatnál rájöttem , mekkora marha voltam. De hősként viselkedtem és megettem az összeset.:-)

2010. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim válasza:
62%

Velem tényleg megtörtént ez a pukizós eset.Alsós voltam és tüsszentettem...Annyire gáz volt,azóta félek,hogy megismétlődik...


Amikor a gimit kezdtem volt egy nő,akinek mindig sziával köszöntem és mindig beszélgettem vele.Aztán kb 3-4 hét után észrevettem,hogy mindenki magázza én meg rákérdeztem,hogy miért köszönnek neki csókolommal...Ő meg mondta,hogy azért,mert ő egy évfolyamfelelős...


Kb 2-szer mentem el gimis buliba....Az első ilyen alkalomal lesmároltam egy (akkor kicsit nem túl "tiszta" állapotomban-magyarul ittam előtte :D) egy akkor helyesnek titulált srácot...Másnap megtudtam,hogy egy évfolyammal lentebb jár.Majd elsülyedtem előtte...Szerencsémre nem mondta el senkinek,bár lehet hogy másnak fel sem ismert :D

2010. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
93%
Sose felejtem el. Emelt német érettségi, tök idegen gimiben írtam meg. Este alig tudtam aludni, így reggel ittam egy kis kávét. Na most tudni kell, hogy reggel eléggé meghajt , de ebbe nem gondoltam bele. A buszon kezdett morcizni a hasam ott már tudtam, hogy itt nagy bibi lesz. Érettségi közben kb. 5x mentem ki, a tanár már tiszta hülyének nézett, mindenki röhögött rajtam, nekem emg égett a fejem rendesen.
2010. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!