Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apaképet hol "találhat" az ember?

Apaképet hol "találhat" az ember?

Figyelt kérdés
Nem volt apám és nem is volt pozitív apaképem soha. Régebben nem érdekelt de felnőttként kezdek rájönni, hogy kellene. Sajnos csaláomban sem baráti körben (akár haverom apja) nincs egy idősebb apafigura, aki példát tudna nyújtani vagy néha beszélgethetnénk fiús dolgokról. Persze gondolom most sokak röhögnek stb, de nekem nagyon fontos lenne egy ilyen személy, csak nincs a láthatáron. Van itt valaki olyan, aki hasonlóképpen gondolkodik erről a témáról, vagy aki esetleg talált? Tapasztalat jól jönne.
2015. márc. 14. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyszülők? Nekem a nagypapám volt az "apaképem", amíg élt, és most is egy fajta példakép számomra.
2015. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
google xD
2015. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagyszüleim. Amíg élt a nagyapám tiszta depresszió volt....

utolsó..kösz...

2015. márc. 14. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanár, főnök, idősebb kolléga? Esetleg elmehetnél önkéntesnek idősek otthonába, ott is találhatsz rendes öregeket.
2015. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem öregre gondolok. 45-55 köztire
2015. márc. 14. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Edző?
2015. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugyan ezt erzem, a szuleim koran elvaltak, apam ivott... aztan 16 eves koromban meghalt. Ami megmaradt rola az se pozitiv sajnos. Eleg katyvasz volt a gyermekkorom ezert pszichologushoz mentem egy kapcsolati problema miatt, en a pszichologusban lattam apakepet ... de o azt mondta, hogy ez nem jo mert o nem az apam. Nagyszuleim kihaltak anyukam nem tudja potolni, ami nincs, es persze neki nem is kell. Ebben en is tanacstalan vagyok a mai napig ...
2015. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!