Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy biszexuális vagyok és járok egy lánnyal? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyjából úgy 14 éves korom óta tudom,hogy biszexuális vagyok.Az elején csak azt hittem,hogy azért tetszenek nekem a nők is,mert szeretnék párra hasonlítani kinézetben,öltözködésben stb.Megismerkedtem egy lánnyal,akiről kiderült,hogy ugyancsak biszexuális.Már lassan fél éve vagyunk együtt és a szüleim úgy tudják,hogy ő a legjobb barátnőm.És mindemellett gyanakondak arra,hogy együtt vagyok valakivel,ezért bekamuztam nekik,hogy van barátom.Mégis most hogyan mondhatnám el nekik,hogy valóságból barátnőm van?Ráadásul a szüleim homofóbok.Néztem egy filmet anyámmal amiben két nő csókolózott és erre anyám azt mondta,hogy milyen gusztustalanok.Így mégis hogyan mondhatnám el nekik,hogy én is ilyen "gusztustalan" vagyok?

2015. márc. 24. 18:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább továbbra is titkold. Csak baj lesz belőle, ha elmondod.
2015. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne mondj semmit. Varj.
2015. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha egyszer el is mondod és legusztustalanoznak, fogd a genetikára. Ezzel bűntudatot tudsz kelteni.
2015. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ez már számtalanszor volt itt kérdés. Olyan formában is, ahogy te feltetted ("Hogyan mondjam el...") meg úgy is, hogy "Mit szólnátok, ha a lányotok...".


Én is azt tudom tanácsolni, hogy ne mondd el, csak később. Ha elmondod, cirkuszolni fognak.

2015. márc. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De mert azt kamuztam nekik,hogy van barátom így folyton nyggat,hogy mondjam meg,hogy ki az,meg ,hogy mutassam be .Akkor végülis mit mondjak,hogy ne gondoljanak rosszat a "barátomról"?
2015. márc. 24. 19:14
 6/22 anonim ***** válasza:
Sehogy. A "barátoddal" szakíts névleg - mostmár egy füllentéssel több vagy kevesebb, mindegy... És egyelőre ne mondd el.
2015. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
45%
Szerintem mondd el! Minél tovább halogatod annál mélyebbre kerülsz ebbe a helyzetbe! Ahogy olvastam egy kommentet "fogd a genetikára"! Ez így igaz, ők teremtettek, ugyhogy ez az ő "hibályuk"!
2015. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%
Mond azt hogy te igazábol úgy értetted hogy van valakid..és ha tovább kérdezősködnek mond hogy és Annának hívják(vagy inkább az ő nevét mondd :D ) de felvezetésnek az Imák Bobbyért c. filmet ajánlom bár az egy meleg fiúról szól, de elég elgondolkodtató lehet egy szülő számára
2015. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%
21 éves korodig még változik a nemi orientációd. Addig kár ezzel hergelni a szüleidet.
2015. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Legszívesebben bemutatnám nekik a barátnőmet.Én tényleg nagyon szeretem őt,és büszke vagyok rá,hogy együtt vagyunk.De fogalmam nincs,hogy mégis hogyan mondjam el.Na meg persze,hogy hogyan reagálnának rá a szüleim.Attól félek,hogy tönkretenné a kapcsolatom a szüleimmel.Ha kicsit nyitottabbak lennének már rég bemutattam volna nekik.De amúgy barátnőm szülei se tudják,h ő biszexuális.És ez így olyan kínos helyet,hogy ennyire félünk a szüleink reakciójától.
2015. márc. 24. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!