Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem törődik velem a párom úgy...

Nem törődik velem a párom úgy érzem. Nem szeret csak tart valamiért?

Figyelt kérdés
Már nagyon kétségbe vagyok esve. Ez egy friss dolog még, 4 hónapja tart. Nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban, ha ezt annak lehet nevezni. Az edesapjaval meg nem találkoztam, csak a nagymamájával es a,testvérével. 4 honap alatt négyszer voltam nála, akkor is mindig este meg amikor az edesapja ejszakas. Nem törődik velem a talikat lefujja. Az utóbbit amikor pont a 4. honaposak voltunk. Azt mondta otthon van. Sajnos szégyellem is magam amiért arra folyamodtam, h belenézzek a telefonjába. De akkor derült ki hogy szórakozni volt, es az exével bedzelget üziben. Talit is megbeszéltek. Meg fűzte, h amig mind a ketten szinglik nem e aludhatnak egyutt? Azt mondta h csak visszaigazolara van szuksege, h megfelel e még. Nem tudok benne bizni. De arra sem tudom rávenni magam, h kidobjam. Most is hivtam mar lassan 1 oraja, es nem vette fel, nem dolgozik ma. Nem értem mi fontosabb nálam. Azt állitja, hogy szeret. Segítsetek mert meg őrülök

2015. márc. 27. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy friss kapcsolat, ne függj már tőle! Igen is szakíts vele, légy bátor, ugyanis semmit sem fogsz vele veszíteni. Ez a pasi hülyít téged, nem érdekled, nem vagy neki fontos, nem akar veled lenni, ráadásul még az exével való kapcsolatát sem zárta le. Nem tudsz benne megbízni, ő meg direkt hazudik neked... Miért pazarolnád erre az idődet?

Szeret? Akkor mégis miért nem akar veled lenni, miért talál ki kifogásokat és miért nem érezteti veled a törődést?

2015. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen hülye az megérdemli... Szenvedj csak.
2015. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Az exêvel pláne 3 eve nincs egyutt. Nem tudok erot venni magamon, mindig bizom bennne hogy megvaltozik...
2015. márc. 27. 17:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De miért változna? Három évvel ezelőtti barátnőjével kerülgetik egymást, miközben te már vagy neki? 4 hónapja vagytok együtt, és már leszar? Mert ha több év után ellaposodik a dolog, akkor még azt mondom, van remény, na de aki a kezdetektől ilyen, és nem igazán igyekszik téged megtartani, az tényleg ilyen és nem fog változni (persze miért is igyekezne, hiszen ha verne, akkor se mernél vele szakítani, hátha megváltozik...)
2015. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezalatt a 4 honap alatt legalább 10 szer határoztam el, h véget vetek ennek. Aztán amikor felhív szépeket mondd, és máris másképp viszonyulok hozzá. Az a legnagyobb baj, h tudom, h àtver és mégis függök tőle...
2015. márc. 27. 17:14
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudod, hogy átver, és még így is benne vagy ebben, akkor mégis milyen segítséget meg tanácsot vársz? Sajnáltatod magad? Mert akkor annyit tudok mondani, hogy: ja igen, hülye vagy, meg is érdemled. Minden rosszindulat nélkül.

Nem tudom, hány éves vagy, de eszméletlen éretlen hozzáállás az, hogy ha szépeket mond, rögtön összepisiled magad és bármit elhiszel neki. Legyél már egy kicsit önállóbb, minimális tartással :)

2015. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok ő 28. Tudom, h igazatok van, ez nem sajnáltatás, segítséget kértem mert nincs senkim. Soha nem voltam egyedül. 11 évig éltem párkapcsolatba. Magányos vagyok ez a baj...
2015. márc. 27. 17:18
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
De muszáj a saját lábadra állni! Persze, egy komoly, hosszú kapcsolat után, amiben kvázi felnőttél, nagyon nehéz, de ha nem tudsz egyedül boldogulni, és kapcsolatfüggővé válsz, akkor sosem leszel boldog! Attól, hogyha nincs senkid, még nem kell magányosnak lenned! Legyen tartásod, önbizalmad, és hidd el magadról, hogy egyedül is elvagy a világban! Akkor jönni fog olyan partner, akivel jó lesz. De jelenleg ez a bármivel beéred, csak legyen jellegű dolog baromira nem jó!
2015. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonlóan jártam. Hidd el nekem, ha te nem dobod ki, ő fog téged, de az még jobban fog fájni!!!


Komolyan, mi értelme egy ilyen kapcsolatnak?

Miért írt olyaat hogy szingli? Főleg az exének? Nem tudom hogy tudsz ezek után vele maradni.


4 hónapot ki fogsz heverni, főleg ha nem is volt a legjobb kapcsolat.



Ha élőben nem vagy képes vele szakítani, de amikor nem vagy vele, mindig tudod , hogy ez lenne a helyes!!

Akkor írd meg neki üzenetben , vagy hívd fel.. stb

mindegy, ha tényleg törődne veled, és szeretne, akkor megpróbálna visszakapni.


De szerintem ez már veszett ügy.

Hidd el, jobb véget vetni most, mint később, amikor jobban hozzánősz


Ja és az idődet is pazarlod, senki nem fogja ezeket már visszaadni neked, amit elvesztegettél miatta

2015. márc. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a fenére vársz? Szerinted ez szerelem?

Szerinted miért tart, most komolyan? Négyszer voltál náluk, általában éjszaka, szerinted?


Ne őrülj meg, vedd elő a maradék önbecsülésedet, és dobd ki mint macskát sz.ni. Azt érdemli.

Miért félsz ennyire egyedül maradni egy kis időre? Miért nem keresel helyette olyan párt, aki megbecsül? Szeretnél valamikor esküvőt, gyerekeket, egy megbízható férjet? Szerinted ő alkalmas lenne rá? Te is tudod a választ. És azt is, hogy csak az idődet rabolja.


Valamiért nagyon nincs rendben az önértékelésed, hogy ezt eltűröd. Ezen változtatni kellene, ha egyedül nem megy, kérj segítséget.

2015. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!