Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, anyukámnak...

15 éves vagyok, anyukámnak vasárnap lesz a szülinapja.38 éves lesz. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Mennyi penzed van az ajandekra?

parfum, taska, kozos kepeteket kereteztesd be magatokrol, konyv (konyvesboltban ajanlanak neked, kerdezzel ra), ha szeret zenet hallgatni akkor zenei CD-t es szinhaz belepo is jo lenne esetleg egy szep cserepes virag meg:) Meg jo sok minden van a boltokban. De mennyi penzed van?

2010. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igazság szereint ezt csak te tudod hogy minek örülne a legjobban.. Mi most igy sztem nem tudjuk neked megmondani. Mindenképpen olyat vegyél ami illik a személyiségéhez vagy már nagyon régóta mondja hogy ilyet szeretne.Amugy meg nemhiszem hogy annyira nagy ajándékot kellene neki venni, gondolom kis( olcsó) ajándéknak is ugyúgy fog örülni mint a kacsalábonforgópalotának ha azt szeretettel adod neki:) Sztem:)
2010. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

attól is függ, hogy mennyi spórolt pénzed van rá (vagy mennyit tudsz apukádtól kérni), meg hogy mi az amit anyukád szeret!

de szerintem egy parfümnek, egy könyvnek biztos örülne!

vagy esetleg valami szép cserepes virágnak!

2010. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
pénz az mindegy, 10ig oké :)
2010. febr. 18. 15:41
 5/10 A kérdező kommentje:
jah am köszi a válaszokat télleg segitett =)
2010. febr. 18. 15:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy szép cserepes virágot. Azt általában szeretik az anyukák :)
2010. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gyumolcscentrifuga, kavefozo gep?
2010. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mivel én is 38 vagyok, személy szerint annak örülök, ha nem költ sokat a csemetém, inkább valami apróság csoki+szál virág és feltétlenül legyen ráírva, hogy sok szeretettel, nekem ez a legfontosabb.
2010. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazság szereint ezt csak te tudod hogy minek örülne a legjobban.. Mi most igy sztem nem tudjuk neked megmondani. Mindenképpen olyat vegyél ami illik a személyiségéhez vagy már nagyon régóta mondja hogy ilyet szeretne
2010. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Igazság szereint ezt csak te tudod hogy minek örülne a legjobban.. Mi most igy sztem nem tudjuk neked megmondani. Mindenképpen olyat vegyél ami illik a személyiségéhez vagy már nagyon régóta mondja hogy ilyet szeretne.Amugy meg nemhiszem hogy annyira nagy ajándékot kellene neki venni, gondolom kis( olcsó) ajándéknak is ugyúgy fog örülni mint a kacsalábonforgópalotának ha azt szeretettel adod neki:) Sztem:)


Egyébként: csoki, szép cserepes virág, egy szál virág - szalaggal legyen ráírva, hogy: szeretettel  - vagy parfüm. Közös kép kereteztetése!!


De látom már elmúlt, mit vettél neki?? :)

2010. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!