Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párod külföldre szeretne...

Ha a párod külföldre szeretne költözni, egyértelmü lenne, hogy te vele tartasz, vagy lenne visszatartó erő?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
15%
egyértelmu lenne, hogy egyutt megyunk.
2015. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%
Ha nincs gyerek a képben, akkor én is mennék vele.
2015. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem lenne,mennék vele,de annyit kérnék,hogy legalább én is hadd találjak valami "kezdőmunkát".
2015. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Semmiképp nem szeretnék külföldre menni, csak végszükség esetén néhány hónapra. Kint élni nem szeretnék. Főleg azok után, amit évek óta látok, hogy néhány embernek sikerül megcsinálni a szerencséjét, a többiek meg lógó orral jönnek vissza. Na, nekünk visszajönni már nem lenne hova. De a családomat sem akarom itt hagyni csak tényleg ha minden kötél szakad.

De az ilyen dolgok nálunk nem úgy működnek, hogy "Én megyek, te ha akarsz jössz, ha akarsz maradsz."

A nagyobb döntéseket mindig közösen hozzuk meg. A párom nem kérne tőlem ekkora áldozatot, csak teljes anyagi csőd miatt esetleg.

2015. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Tekintettel arra, hogy nem a "párom", hanem a férjem, nyilvánvaló, hogy közösen hoznánk meg egy ilyen döntést.
2015. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

nem hiszem, hogy nélkülem elmenne, hiszen fontosabb a kapcsolatunk, mint a pénz.

mivel nincsen ingatlanunk ezért mennék vele. de természetesen csak akkor, ha olyan helyre megyünk ahol jó eséllyel találunk munkát mind a kettőnk részéről.

tartósan kiköltözni nem szeretnék, csak tapasztalatot gyűjteni, gyakorolni a nyelvet, spórolni, világot látni.

2015. ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%
Épp eleget éltem külföldön,kedvem már nincs hozzá.Ezért én itthon maradtam,ő pedig kiment dolgozni pár hónapra.Semmi gond nincs ebből köztünk.
2015. ápr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én egy szó nélkül mennék vele. Munkát valószínűleg találnánk mind a ketten, ő programozóként talán még jó fizetést is kapna. Nem hiszem, hogy csalódottan kéne visszatérnünk. Én már eleve külföldön vagyok, nem Magyarországon születtem de itt tanulok és jelenleg itt élek, nagy érvágás számomra tehát nem lenne. A társaságunk nagyobb része úgyis mind ki akar menni valahova külföldre, Ausztriába, Hollandiába, tudjistenhova. Nem mi lennénk az egyetlenek. Engem az ég egy adta világon semmi nem tartana vissza. A párom kicsit ragaszkodóbb, ő nagyon szereti Budapestet, a családját, de vannak olyan körülmények (elsősorban politikai), amik lazán előmozdítanák a költözködést.
2015. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha olyan helyre megy, ahol nem beszélném a nyelvet, vagy nem vágyok oda, nem mennék. Nincs visszatartó erő, csak annyi, hogy minek.


Magamtól mennék külföldre, de csak oda, ahova én akarok.

2015. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megbeszélnénk és eldöntenénk. Nem szeretnék egyébként külföldre költözni huzamosabb időre, max 1-2 évre. Ezt ő is tudja, és hálisten neki sem álma a kintlét.
2015. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!