Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ezért nincsenek...

Lehet, hogy ezért nincsenek "normális" férfiak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 18. 01:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfiak vannak, éppen ezért a kérdés értelmetlen.
2015. ápr. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak.

De amikor itt olvasok, akkor az az érzésem hogy nincsenek. És csak keresem az okokat...

2015. ápr. 18. 01:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdésnek mi köze a cikkhez.

Na mindegy, a cikkhez csak annyit, hogy van benne pár jó dolog, de a nagy része még mindig csak általánosítás. Annyi kellene csak, hogy a nők és a férfiak ne ellenségként tekintsenek egymásra, folyton azt figyelve, hol lehetne egy jó nagyon belerúgni a másikba.

Tőlem amúgy annyira távol állnak az ilyen szappanopera szerű problémák. Ezért se megérteni se átérezni nem tudom őket.

2015. ápr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
46%
Szerintem igazak az okok..pl ott a facebook..minden 2 poszt arrol szol hogy a hazassag egy borton, meg szamar aki megnosul..meg a hazassag utan egy dagadt nod lesz aki nem akar szexelni....
2015. ápr. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

".pl ott a facebook.."


Hát aki onnan tanul, azt inkább nem minősítem :D

2015. ápr. 18. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%
jó meglátások vannak benne.
2015. ápr. 18. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
42%
Igen,ezért nincsenek,jó a cikk.
2015. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%

Én se vennék el egy nőtt se mert kiszámíthatatlanok ha férfi nem veri meg párszor, van két férfi idős tanárom az egyik vagány sikeres a másik papucs típus. Az utóbbit elhagyta a felesége, egy szánalmas közmunkásért. Az előbbit sose....


Szóval ti nők panaszkodtok akkor mit szóljunk mi?

2015. ápr. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem ezert, inkabb amiatt mert elribaancosodtak a nok, duugni jo oket de csaladalapitasra nem alkalmassak nagyreszuk. Tisztelet a kivetelnek.
2015. ápr. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

A környezetemben élő nőkből kiindulva, inkább azt a kérdést tenném fel, hogy ezért nincsenek normális nők?

Rengeteg olyan női munkatársam van, akik pl nem azért szeretnének gyereket, mert vágynak rá, hanem mert nem kell dolgozniuk pár évig, és egyfajta biztosítékot kapnak, hogy a férj nem hagyja el, ha mégis, akkor anyagilag jól jár. Van aki ezt nyíltan ki is jelentette.

A házasság ugyanez, sokan csak érdekből csinálják, hogy majd apuci jól keres, ha pedig valami nem oké már, akkor keresnek más pasit, és közben viszik a fele vagyont is. Ha gyerek is van a házasságban, akkor a férfi még fizessen évekig, miközben a saját élete romokban van.

Ezek után nem csodálom, h egy pasi sem akar "normális" férfi lenne.

2015. ápr. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!