Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ragacs leválasztása? A barátnő...

Ragacs leválasztása? A barátnőm ex-e, mintha nem volna képes felfogni, hogy vége.5 évig voltak együtt, a barátnőm 2 hónapja szakított vele, de nincs nap, hogy ne írna, hívná. Valami ötletet tudnátok adni, hogy felfogja, mi is a helyzet?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 16:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek türelemmel. Engem is rettenetesen zavarna, de 5 évet nem lehet olyan hamar feldolgozni (barátnődnek is biztosan hosszabb út vezetett odáig, hogy szakítson). A barátnőd közben meg szépen fokozatosan építse le (ne válaszoljon stb).
2015. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg abnormálisan sokat ír, hív, vagy olyanokat ír, akkor meg lehet fenyegetni azzal, hogy feljelentitek zaklatásért. De előtte a barátnődnek egyszer jól le kellene teremtenie, hogy álljon le.
2015. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

5 évig voltak együtt, 2 hónapja szakított vele és máris veled van? Gyors volt, mit ne mondjak.


Egyébként nyilván nem kell mindjárt a rendőrségre rohanni, üljenek le, beszéljék meg még egyszer, hogy miért van vége, aztán ha még mindig nem fogta fel, jöhetnek a komolyabb lépések.

2015. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

5 év után tényleg gyors a 2 hónap.

És már is a barátnőd? EZ gyorsan ment.

Szerintem még ne legyél olyan biztos.

2015. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Ő ragacs, te meg egy egyszerű pótlék vagy, amolyan búfelejtő. Ne legyenek vérmes illúzióid.
2015. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Beleugrani 2 hónap után az újba? Nagyon nincs lezárva az előző, úgy tűnik a lány képtelen egyedül lenni, kicsit függőnek tűnik.
2015. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Két hónapja küldte el a lány, mert az utolsó félévük már láthatóan elég sivár volt.

Szóval nem "ugrottam" , de hát nem is ez a probléma.

Napi 10+ sms, hívás, rinyálás a szülőknél, nem gáz ez egy 27 évestől?

Illetve, dehogynem gáz, csak mikor hiszi el, amit a saját szemével lát?

2015. ápr. 28. 19:09
 8/25 anonim ***** válasza:
31%
2 hónap az még semmi, ne haragudj, ez még bőven az a fázis, amikor a felek ismerkednek. 2 hónap után nem neveznék valakit a barátomnak/barátnőmnek, hanem úgy emlegetném, hogy a pasi/nő, akivel ismerkedünk, randizunk. Szerintem a csaj sem zárta le még az előzőt, különben már rég elküldte volna a búsba az exet. Szerintem megtartja talonba arra az esetre, ha esetleg veled mégsem klappolnának a dolgok.
2015. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értelek titeket, az 5 év a 10 év is egy nappal két hónappal kezdődik, de nem ez a probléma.

Azt, hogy lehetne megvilágosítani egy akár felnőtt pasinak, - hogy a 9-10 hete kimondott szakítás az nem hirtelen harag, az egy végleges mondás?


Hiába ír napi 10 smst, könyörgőset, meg anyázósat vegyesen - nincs hatása, nem is lesz.

2015. ápr. 29. 11:50
 10/25 A kérdező kommentje:

1, 2 köszönöm a választ, volt már ki beszélgetés, nagy beszélgetés, letiltotta a facen- erre csinált egy új reget.... infantilis.

A többi válaszolónak köszönöm a megjelenést, mehetnek vissza a fára.

Ha nem tudsz hozzászólni egy kérdéshez, akkor lapozz tovább, nem kell értelmetlenségeket firkálni.

2015. ápr. 30. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!