Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak. Mit szólnátok, ha a...

Férfiak. Mit szólnátok, ha a feleségetek, menyasszonyotok tök részegen jönne haza egy céges buliról? Zavarna a dolog?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 21:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Tökéletesen látszik a válaszokon, hogy a hozzászólók még nem voltak cégesbulin...
2015. máj. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%

Páromat sem zavarta, mikor a fesztiválon bebsztam.

Bár, ő azt mondta, nem látszott rajtam, csak vigyorogtam, de én éreztem, nagyon is. Ha nem fog, simán lezúgok a lépcsőn, meg nem igazán ment az egyenes.


Utólag jót nevetünk rajta, mert amúgy tényleg vicces volt. Pedig csak 2 fényt ittam, meg fél pohár sört, de a 47 kilómhoz pont elég volt... :D

2015. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyiknek szabad, másiknak is.

Ha egyiknek sem, másiknak sem.


Nem tudom, miért kiábrándítóbb egy részeg nő. Ha elképzelsz egy férfit vagy egy nőt részegen a hányásában, mindkettő egyforma undorító, semmi köze a nemüknek semmihez.

2015. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
picit se baj, legalább lenne egy ütőkártyám, amivel ha én jövök haza kicsit benyomva, akkor mindig elő lehet állni, hogy "sorry, és amikor te a cégesbuliról jöttél haza, akkor az mi volt"...és ennyi ;)
2015. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Férjem mindig azzal "enged el" céges bulira, hogy igyál ám rendesen! És én szófogadó feleség vagyok. :-) Mivel nem havonta van céges buli, nem veti a szememre, hogy ilyenkor többet iszok. De ahogy elnézem ilyen rendezvényeken a kolléganőimet, őket se nagyon piszkálhatják otthon, amiért felöntenek a garatra, különben nem lennének ők is részegek vagy legalábbis spiccesek.
2015. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%

Párom nem igazán szokott inni. Egyszer volt,hogy ittasan értem haza (még csak nem is annyira vészesen, saját lábon mentem haza). Bebújtam a párom mellé, adott egy puszit és már aludtam is.


Másnap mondta,hogy máskor ne részegen jöjjek haza.

2015. máj. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Ha 1 évben 1x becsúszik egy ilyen, azon túl kell lépni.
2015. máj. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%

Pontozásokból ítélve, az a menő, hogy egy nő talajrészeg.

Korrekt.

Annál gusztustalanabb, undorítóbb dolog nincs, amikor egy nő részeg!

2015. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem, megesik az ilyen.
2015. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
38%
Én nő vagyok, de ha férfi volnék, nagyon nem tetszene. Ahogy az sem tetszene ha a párom így jönne haza. A kérdező menyasszonyról illetve feleségről beszélt. Egy szimpla járásnál még elfogadható, de ha már elköteleztük magunkat, akkor nem. Ilyenkor szokott előfordulni hogy véletlenül megfogdossák, csókolózik valakivel, vagy kitudja. ... Jajj Istenem, nem!
2015. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!