Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van abba beleszólásom egy...

Van abba beleszólásom egy kicsit is, hogy a párom milyen időközönként van együtt a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
Párom 3 éve vált el, mi 1 éve vagyunk együtt, van két kisgyereke az előző házasságából, egy 5 éves kislány és egy 7 éves fiú. Az exével úgy egyeztek meg, mivel egy városban laknak, hogy a gyerekeket hetente 2x viszi el magához. Egy nap hétköznap (ez lényegében mindegy hogy melyik nap) és a hétvége egyik teljes napja, a vasárnap. Én úgy tudom, ez két hetente szokás, mármint ez a hétvégés dolog. Elég komolynak tűnik a kapcsolatunk, el tudnám őt képzelni a gyerekem apjának de számolnom kell azzal hogy soha nem lesz olyan hétvége hogy csak mi ketten, illetve hárman vagyunk együtt, a másik két gyerek nélkül? Lehet erre megoldás? Ha előhoznám, haragudhatna rám? Nem nagyon merem felhozni a dolgot nem akarom hogy azt gondolja hogy a gyerekei ellen vagyok, csak bele gondoltam ebbe is.
2015. máj. 10. 14:25
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
Ha elvált, gyermekes apukával kezdesz akkor bizony a gyerekei is benne vannak a csomagba, szóval... ha előhoznád joggal haragudna meg igen, hisz nagyon jól tudtad hogy vannak gyerekei akik az életéhez tartoznak. Most hogy nézne az ki ha a ti közös gyereketek miatt elmaradna a láthatás?....
2015. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
Es az nem baj, hogy soha nincs olyan hetvege, amit a gyerekek az apjukkal tolthetnek nelkuled?
2015. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
87%
Kommunikáljatok értelmes, felnőtt ember módjára. Beszéljétek meg a dolgot, ha normálisan adod elő a kérdést és ő is elég intelligens, legalábbis a megbeszélés nem kéne, hogy gondot okozzon. Amúgy a láthatáson is lehet változtatni, nyugodtan lehet mondjuk minden második hétvége az előző házasságból származó gyerekes két nap, így lesz nektek is teljes hétvégétek nélkülük.
2015. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
36%
Sose állnék össze "használt" pasival.Nem vagyok az a fajta,aki tűrné,hogy második legyen. Mert hiába a szép szavak,az leszel.És neki az első gyerekei is fontosabbak lesznek,majd,mint a majdani közös gyereketek.
2015. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy gondoltam, hogy akkor azok a hétvégék 2 naposak lennének amikor együtt van a gyerekekkel. Nem akarom őket elszakítani egymástól, nem is tudnám, csak azért mégis belegondoltam ebbe a lehetőségbe. Tudtam igen, hogy "használt " pasi mint ahogy valamelyik válaszoló is írta, de szeretem.
2015. máj. 10. 14:41
 6/45 anonim ***** válasza:
85%

Megértelek, de azért próbáld a gyerekei helyébe képzelni magad. Ne abból a szemszögből, hogy van új párja, hanem hogy 2 hetente lehetnek együtt egy teljes napot. (a te elképzelésed szerint) Úgy is képzeld el, hogy a saját gyereked van ilyen helyzetben.


Egyébként biztos lehet olyan is pl, hogy kettesben elutaztok egy hétvégére-ha az ex normális.

2015. máj. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
42%

"Sose állnék össze "használt" pasival."



Ahol tombolaz értelem:-)))))

2015. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
59%
4-es, te teljesen új vagy? Kétlem. Bizony HASZNÁLT vagy te is! Buta!
2015. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
40%

"Sose állnék össze "használt" pasival".

:D A Tied lehet lestrapáltabb, mint a szóban forgó 2 gyermekes. És az is lehet, hogy Te még csak nem is második vagy, hanem harmadik vagy negyedik a sorban, vagy csak szimplán egy ürítőlyuk.

2015. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
89%
Ilyet nincs jogod kérni. Ha gyerekes pasival kezdesz számolnod kell azzal, hogy a gyerekei mindig is jelen lesznek az életében, ha jó apa és szereti őket. Hétvégék, szülinapot, nyaralások, szülői értekezlet. Ha betegek, rohan hozzájuk, lényegtelen hogy mondjuk nektek évfordulótok van vagy valamit megbeszéltetek. A volt felesével fogja tartani a kapcsolatot, találkozni is fognak. Nincs már olyan hogy ő gyereke, ti gyerekeitek. Mindenhol ott lesznek. Egész életedben szerepet fognak játszani. Ezt vagy elfogadod, vagy ne kezdj gyerekes pasival. De olyat nincs jogod kérni, hogy ne foglalkozzon velük, akár egyetlen hétvégén.
2015. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!