Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitt csináljak az összes...

Mitt csináljak az összes családomal?

Figyelt kérdés
én egy 21 éves cigány lány vagyok és azzal zaglatnak hogy miért nincs fiúm meg mikkor leszmár gyerekem meg van nak unokatesoim akik 18 és 14 évesen szűltek elegem van nem hagynak békén én nem vagyok olyan én más vagyok
2015. máj. 14. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Max akkor vagy más, ha még tanulsz vagy tanultál a 8 általános után. Pulyát potyogtatni nem nagy mutatvány, ezt otthon is el lehet mondani.
2015. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy sokkal másabb, mert írni sem tudsz.
2015. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átlátszó...
2015. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vagy más, ha kitanulsz. 21 évesen már kellene valamit kezdeni, s ha másnak érzed magad, akkor kezdj el más életet élni.
2015. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orulj neki, hogy nem ugy gondolkodsz ahogyan ok. Ne torodj veluk es eld a sajat eleted. Ne masoknak akarj megfelelni hanem sajat magadnak. 21 evesen meg jo, hogy nincs gyereked, hova szulnel ilyen fiatalon?

Van valamilyen szakmad? Munkad? Vagy tanulsz meg? Elobb az egzisztenciat kell megteremteni aztan johet a gyerek.

2015. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!