Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok valami frappáns,...

Írnátok valami frappáns, vicces idézetet, köszöntőt, amit apukám ajándékára rá tudnék gravíroztatni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A születésnapodtól nem azt várod, hogy a korodra emlékeztessen, de azt mondják, a születésnapok jót tesznek az egészségnek. Azok élnek legtovább, akiknek a legtöbb van belőlük. Isten Éltessen Sokáig!


A születésnapunkat átlagosan 9 millió társunkkal együtt ünnepeljük szerte a világon. Te vagy a 9.000.001-ik Boldog Születésnapot!


És kopogtat egy kisleány, széles mosollyal az arcán. Küld Néked egy cuppanós puszit, és Boldog Szülinapot kíván


Megint egy nappal öregebb lettél, a mosásban kicsit összementél. De ne búsulj, jön még télre tavasz .... éves is csak egy évig maradsz


"Három dolog soha nem tér vissza az életben:

A kilőtt nyíl, a kimondott szó és az elmúlt évek!"

2010. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ajánlom a szíves figyelmedbe a www.citatum.hu oldalt! Ott kategorizálva találhatsz idézeteket, mondásokat, szép szavakat.


A másik megoldás, hogy bemész egy könyvesboltba és ott keresel egy olyan verses, idézetes könyvecskét, ami az apákhoz, vagy szülőkhöz szól! Ott jegyezd ki egy lapra, ami tetszik, aztán irány a gravírozó! :)

2010. febr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látom, utánajárni nem akarsz, inkább itt várod a választ. Ha egyszer te ismered, akinek gravíroztatni kell, akkor miért vársz valakitől egy nagy általánosságot, amit bárkinek oda lehet írni? Keress valami olyasmit, ami az apukádhoz illik!
2010. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 óra kereesgélés után tettem fel a kérdést!

Sok választ vártam, amiből tudtam volna szemezgetni, de látom felesleges volt, hisz minden kérdésre akad 1-2 bunkó válaszadó...

A többieknek köszönöm a válaszokat

2010. febr. 27. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már így idebunkóztál: elég szomorú, ha másoktól várod a választ, hogy apukádnak gravíroztasd. Én nem ismerem az apukádat, de ha majd bemutatod és beszélgettem vele 1-2 napot, akkor nagyon frappáns javaslatom lesz. Bocs, én csak nem tudom elképzelni, hogy ne találjak én idézetet és feladjam annyi idő után, mint te. A legtöbb ember nem gravíroztat, hanem más ajándékot vesz. Ha pedig akadnak, akik válaszra méltatnak, akkor ne bunkózd le őket! Köszike. Vannak itt olyanok, akiknek a kérdését válaszra sem méltatják, te meg bunkózol. Na, gratulálok! Már nem csodálkozom, hogy nem találtál megfelelő idézetet. :( Na, ez most talán tényleg kissé bunkóra sikeredett. Ez van.
2010. febr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!