Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom? Megint...

Normális a párom? Megint pda-t akar magának venni.

Figyelt kérdés
Először 72000 ft-ért vett magának egy Nokiát, azt 40000ért sikerült eladnia, bukott 32000 Ft-ot, utána vett 120000-ért egy Omniát, eladta 70000ért, bukott 50000Ft-ot, majd vett Omnia 2-t 120000ért, és megint el akarja adni 70000ért(!!!) hogy újat vegyen! 23 éves F amúgy
2010. márc. 4. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát! Megkérdőjelezném az agysejtjeinek mozgásának irányát az biztos. Sőt még ha bukik is rajta!
2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van elég pénze rá akkor megteheti. ha nincs akkor ordítsd le a fejét vagy hagyd el ne szórja már a pénzt.
2010. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Biztos van rá pénze, és kipróbál sok fajta pda-t, hogy kiválassza, neki melyik a legmegfelelőbb. Ha nincs sok pénze, akkor meggondolatlan, ha van neki elég, egyszerűen szeret költekezni szerintem.
2010. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak tudnám, hogy aki gazdag miért buta...
2010. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

ha van rá pénze akkor miért ne lenne normális?? Ha megteheti, és ez a mániája, akkor tegye. Mi nők is veszünk cipőket, ruhákat, parfümöt, ha megtehetjük akkor többet és drágábbat. Mondom, attól függ, hogy megedgedheti e magának, közös kasszán vagytok e, te úgy gondolod, hogy másra kéne költeni azt a pénzt stb... Ez utóbbi esetben beszéljétek meg, hogy vegyen vissza. De ha még külön éltek, és vesz magának új és újabb elektronikai cuccokat, akkor az az ő pénze, az ő dolga, döntése.

(amúgy se jó a pasikat ilyennel sértegetni, mert nagyon meg tudnak sértőni)

2010. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Persze!Hagyd csak hadd finomodjon még az üzleti érzéke!
2010. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

amig én megveszem a negyvenedik pár csizmámat is,meg a kétszázadik csipkés csodatangámat,addig én nem szolok hogy párom mit vesz meg magának,főleg mert mindketten megkeressük a rávalót

kocsiba is megvesz minden általam feleslegesnek gondolt szirszart,de ő meg az én dolgaimat tartja feleslegesnek...


ha meg együtt sem áltek,akkor főleg nincs beleszolásod...ha meg együtt éltek,akkor is csak akkor szolj bele,ha nem engedhetitek meg magatoknak...

22/L

2010. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
Mondd neki, vegyen egy xboxot, írj privit, megadom a bankszámlaszámom, és ebben az ütemben legyetek szivesek utalgatni, ti szarrágó köçsögök
2010. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem milliomos, de van mit enni meg mindene megvan, szerintem jobb lenne félretenni, szerinte meg nem. Kocsija nincs, pl arra. Mindegy, akkor nem szólok bele. (az utolsóra nem voltam kíváncsi, gondolom magadról beszélsz)
2010. márc. 5. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!