Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A bátyám...

Mit csináljak? A bátyám 22éves most szakitott a barátnőjével 5 hónap után

Figyelt kérdés
nagyon nagyon megszerettem a barátnőjét és a szakitás után a volt barátnője nekem mesélt róla először és még szerti nagyon a bátyámat és sztem a bátyám is őt de szakitott vele és a barátnője nagyon rosszul érzi magát lerágta a körmét nem alszik éjszaka vhogy összehozhatnám ujra őket vagy hogy segithetnék most a batyám elsőnek egyhetet kért de hónapban kiegyeztek a barnőjével és a bátyámmal nem tudod beszélni hogy miért meg ijenek mert 13évos vok és nem hallgat rám
2008. szept. 4. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg kedveled a bátyád (volt)barátnőjét,beszélgess vele nyugodtan.De szerintem ne játszd el a kerítőnő szerepét,mert ha rosszul sül el vagy nem sikerül,mindketten megharagudhatnak rád.Ha tényleg egymás mellett a helyük,úgyis egymásra találnak újra...
2008. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazad lehet de olyan rossz hogy már nincsenek eggyütt a bátyám meg nem szereti ha a voltbarátnőjével talizok :'(
2008. szept. 4. 19:17
 3/6 anonim válasza:
60%
És azt nem kérdezted meg, hogy mi volt az oka a szakításnak? Egy 22 éves fiú, sajnos azt kell, hogy mondjam még nem szeretné lekötni magát egy nő mellett. Ha így döntött, neked és a barátnőjének is el kell fogadnia a döntést. Ha nem hajt a lány után, akkor megette a fene :-) Bátyádnak csak megnehezíted a dolgát a felejtésben ha folyton a lánnyal találkozol és beszélsz róla. Hagyd őket, az idő mindent meold.
2008. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Én is kedveltem a párom bátyjának barátnőjét, de 2 év után szakítottak és mégsem akartam őket összehozni. Meg volt rá az okuk, én ezt teljesen megértem. És azt is, hogy a bátyád nem köti az orrodra, hogy miért szakított a lánnyal. Ez csak rá/rájuk tartozik. Ne akard őket összehozni. A lány majd elfogadja, hogy vége, csak idő kell neki.
2008. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha a bátyád valamiért úgy gondolta szakít a barátnőjével hát szíve joga. Te 13 vagy még kicsi, hogy megértsd van ilyen. Azzal semmiképp nem teszel jót senkinek ha kerítőnőt játszol. A lány lehet tényleg szereti még a bátyádat, de ha állandóan róla áradozol , emlékezteted rá akkor nem segítesz neki a tovább lépésben. A bátyádnak megint csak ugyan így nem jó ha állandóan a csajról beszélsz. Neki esetleg azt is eszébe juttatod, hogy miért szakított. Ráadásul úgy érezheti,hogy mindig az orra alá dörgölik, hogy ez a lány olyan hozzá való mi a fenének szakított. Szóval hagyd ezt. Ha neked szimpatikus s lány és szeretne továbbra is a barátod lenni találkozzatok beszélgessetek. DE találj más témát velem mint a bátyád. Ha nem megy akkor jobb a békesség alapon inkább szakadjon meg veled is a kapcsolata. A másik nem kell mindig közölnöd a bátyáddal,hogy a volt barátnőjével találkozol.
2008. szept. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nos hát elsőnek is felfogom a dolgot és a bátyám is ugy kezel és ő csak most tudta meg hogy találkoztam a lánnyal és nem volt mérges egy honapig várnak és nem a lekötésről van itt szó mert mindenhova elengedte a lány egyszersem veszekedtek tudom mindent
2008. szept. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!