Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyukáméknak hogy...

Elmondjam anyukáméknak hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Múlthéten elmentünk anyukámékkal egy bográcsozás szerüségre. És ott megismertem nevelő apukám régi haverját. 27 éves és annyira elvoltunk és annyira megfogott benne valami hogy szerelmes lettem belé. 18at töltöm 2 hónap múlva de anyukám akkor is nagyon ellenem lenne ha így jönnénk össze. Énis tetszem neki. Szerintetek?
2015. aug. 3. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem mondanék semmit. Ha egy ideje biztosan együtt vagyunk, akkor igen, de így még nem.
2015. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom:)
2015. aug. 3. 18:52
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjem is jóval idősebb nálam, féltem a családi reakcióktól az elején rendesen. :) Én azt az utat választottam, hogy kivártam: mikor láttam, hogy működik kettőnk között a dolog, és tartós kapcsolat várható belőle, akkor meséltem csak el a szüleimnek, illetve mutattam be nekik. Ha végül csak pár hetes/hónapos kapcsolat lett volna, még ők is kiakadnak, csak magamnak csináltam volna a bajt. :) Szerencsére elsőe nagyon megszerették, így felesleges volt aggódnom, de szerintem ma sem csinálnám másképp. Én 19 éves volam ekkor, a férjem meg 32.
2015. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Mindez a múlt héten történt és most halálosan szerelmes vagy? Nah, ha 2 év múlva is így érzel, meséld el! Addig ez csak mese.
2015. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem tűnik olyan nagyon mélynek ez az érzés. Beszéltetek pár órát és teljesen rákattantál?

Szerintem csak egy jót kéne kefélned valakivel és máris lehiggadnál.

Az ötletet, hogy nevelőapád régi haverjaival gyere össze meg alapban bizarr és rossz ötletnek tartom.

2015. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen érdemes elmondani anyukádnak, valahányszor eszetlenül rágerjedsz apukád valamelyik régi haverjára. Csak csupa jó sülhet ki egy ilyen beszélgetésből.
2015. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez elött lévő héten minden nap vele voltam. Tehat nem 1-2 orat beszelgettunk. Koszonom a tanacsokat:) elso a tied volt a leghasznosab
2015. aug. 3. 20:00
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy hétig minden nap? Nah, akkor már láttad 7x. Szuper... még egy-két nulla a végére, és lesz értelme beszélni róla!
2015. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
remelem nem egy csaladot rombolsz szet eppen.
2015. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Se felesege se gyereke. Nem a banto kommenteket vartam hanem a segitseget -.-
2015. aug. 3. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!