Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit tartózkodik nálatok...

Mennyit tartózkodik nálatok kamasz gyermeketek barátnője?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy barátnője? Szerelme? Vagy barátja?
2015. aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Míg kamaszok voltak havi 3 hétvégét voltak nálunk (a fiúnál). Náluk meg hétközben majdnem minden délután és havi 1 hétvégén. Mióta mindketten dolgoznak ez rendesen leredukálódott, csak hétvégente találkoznak, de ott ugyanúgy megmaradt a havi 3 itt, 1 ott.
2015. aug. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy a kamasz fiú szerelme.
2015. aug. 11. 15:53
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk szinte minden délután együtt voltak van nálunk vagy náluk. Viszont nem zavartak senkit sem, mert általában suli után volt, amíg haza nem értünk.

Itt alvás/ ott alvás nem volt sosem.

2015. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Mi minden nap találkoztunk annó, volt olyan, hogy egy héten minden nap felmentem egy órácskára, volt olyan, hogy két hétig nem.


Mindig kedvesek és aranyosak voltak hozzám.

Ma már a felesége vagyok. Kamaszként 17-18 évesen jártam hozzuk.


Aludni viszont sosem aludtam náluk egészen az eljegyzésünkig. Így éreztem helyesnek.


25-N

2015. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Kamasz koromban 2 hetente 2 délutánt voltam a barátomnál,

a hónapok másik 2 hetében ő 2 délutánt nálunk.

Ő nálam sosem aludt ott, én nála csak 2 havonta. Azt is olyan cikinek és kényelmetlennek éreztük.


L20

2015. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. aug. 11. 16:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden hetveget egyutt toltottunk hol naluk hol nalunk de az eljegyzesig nem volt ottalvas vagy ha igen a hugaval aludtam egy szobaban o pedig a padlason.

nem ereztuk helyesnek a szulei fele

2015. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

25-N vagyok újra.


Ahogy olvasom a hozzászólásokat, újra és újra előjön belőlem, hogy mennyire hálás vagyok a párom szüleinek, hogy sosem kötekedtek, mindig megbíztak bennünk és lányukként fogadtak el. Sokat jelentett tiniként és még most is sokat jelent felnőttként.


Amikor a gyerekem tini lesz én is ennyire elfogadó leszek, mert ezáltal felelősséget és bizalmat tanultunk, amivel sosem éltünk vissza.

2015. aug. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%

a mai tinik nem ilyenek sajnos mint mi voltunk

azt hiszik nekik minden jar

2015. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!