Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom barátjának sok...

A lányom barátjának sok haverja van akiket a lányom nem igazán csip, állandóan beszólnak neki froszlizzák szóval kivivták az elleszenvét. Barátja nem igazán áll mellé inkább azt mondja hogy alkalmazkodjon, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Amugy nagyon jól elvannak a baj csak akkor kezdődik ha a régi haverok előkerülnek
2008. szept. 6. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

A lányod barátjának a haverjai fontosabbak, mint a lányod.

Meg kellene védenie, ha igaza van... nem mindig a lánynak alkalmazkodni.

Szerintem később is ezt várja majd el tőle - bármiféle probléma esetén.

Ezt meg kellene beszélni vele.

2008. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ön egy nő,ugye?!....mármint a válaszoló....:(
2008. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyet értek,volt már róla szó de szerinte a lányomnak senki nem jó,de ez forditva is igaz lehet nem?
2008. szept. 6. 21:34
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Amikor az anyós/após akarja megoldani a problémákat már régen rossz.Ez nem a te dolgod hanem a kettőjüké.Neked semmi beleszólásod nincs.A nők egyébként ilyenek, nem tudnak alkalmazkodni, azt hiszik mindenki ellenük van, nem értik a viccet, valószínüleg ezért is vannak társadalmilag lejebb a férfiaknál, kevés az agysejtjük :D
2008. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hogy nem tudnak alkalmazkodni. Én vagyok itt az ellenpélda: minden úgy volt tökéletes eddig is, ahogy a barátom akarta. (Jó, lehet, hogy ez már elvakultság :D)

Amúgy kedves kérdező, szerintem ezt a lányodéknak kellene megbeszélni. Én legalábbis nem díjaznám, ha édesanyám bele akarna szólni a dolgokba: persze, tanácsot adhat, de ne ő akarja elintézni.

2008. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi beleszólásom nincs én csak csendes szemlélő voltam eddig is és ezután is ,inkább csak a véleményekre voltam kiváncsi.Köszönöm.
2008. szept. 7. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!