Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghalt egy közeli hozzátartoz...

Meghalt egy közeli hozzátartozóm. Hogyan lehet elviselni? Hogyan lehet feldolgozni? Fáj a szívem!

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
idő majd megkönnyíti, de foglald le magad valamivel!
2015. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálj nem rá gondolni.
2015. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ReniVagyok:3 válasza:
Szia! Nagyon sajnálom ami történt! Nekem a 1nagypapám a dédim, a 6éves macskám és a 5éves kutyám halt meg majdnem egyszerre... 1évig sírtam! Nem bírtam ki.. öngyilkos akartam lenni, és még most is sírok néha-néha. De kibírom valamennyire.. Rajtam az idő segített meg a szüleim (A tesóm meg ... fúú inkább hártáltatott)
2015. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kislányom halt meg, csak 7 hónapos volt. Nehéz lesz nem rá gondolni. Elfoglalom magamat, de... ő nincs velem...
2015. aug. 18. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! Ne is akard elfeledni, nem lehet!

Őt nem lehet pótolni, de ha van(nak) testvére(i), van mit csinálnod. Ha nincs(enek), tűzz ki magad elé különböző feladatokat. Igazi barátoknak és jó családtagoknak ki is sírhatod magad (ne akarj fölöslegesen erős lenni).

Hasonló helyzetben én egyedül nem mertem sírni kezdeni, mert annak nem lett volna se vége, se hossza.

Ha van sok tennivalóval járó munkád, az könnyít elterelni az aktuális gondolatokat.

Remélem, van társad, akivel megosztjátok egymással a bánatot és segíthettek egymásnak.

2015. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó, aki ma (2015.08.20-án) írtál nekem. Nagyon szépen köszönöm a vígasztaló szavaidat.
2015. aug. 20. 12:38
 7/8 anonim válasza:

Oszinte Reszvetem!

Sird ki magad, es ird le egy lapra azokat a dolgokat amiket majd kozolni szeretnel vele, amiket nem tudtal neki elmondani, azt hogy mennyire hianyzik. Az is segithet ha egy heliumos lufira rairod a nevet vagy hasonlok es felengeded az egbe. Lehet hulyesegnek hangzik de hidd el, segit.:) nagyon sok erot es kitartast kivanok neked! legy eros!

2015. szept. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom fogadd igazan oszinte reszvetem.

Nekem a 19 eves fiam halt meg egyeduli gyerek volt. nagyon hosszu ideig nem tudtam talpra allni , de segitettek az orvosok, gyogyszer ferj, baratok. de nagyon nagyon nehez volt. MInel hamarabb kerj segitseget szakembertol. a gyasznak nincs idomerteke. az en fiam 20 eve ment el megis olyan Neha mintha ma tortent volna. az elso ot ev volt nekem a legrosszabb, kivanom hogy neked hozzon az ido mielobbi megnyugvast.

2016. jan. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!