Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinaljak ha apukam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha apukam felesegenek a fiaba szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

O 21 eves en meg 14

5 eve ismerem es most 1 eve kezdek iranta erezni valamit,csak sajna o elkoltozott es nem lattam mar 1 eve es amikor talalkoztunk akkor mindih nezett engem meg ha teveztunk akkor a kezunk egyfolytaban egymashoz ert es nem huzta el,meg most csinaltunk kozos kepeket a csaladdal es mindig mogottem volt az osszes kepen v mellettem

Most akar tolem valamit?


2015. aug. 22. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az előző kérdésedben még 20 volt. De figyelj! szerintem ne kezdj ki 21 évessel. az 7 év és ilyenkor az még nagyon soknak néz ki. Később nem majd 30 évesen már nem fog ilyen soknak tűnni a korkülönbség. Nagyon kislány vagy még hozzá. Na meg családon belül nem lenne olyan kellemes a dolog :) hidd el!:)
2015. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval akkor azt a választ vártad, hogy halálosan szerelmes beléd. XD

Szánalmas vagy.

2015. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Max egyszer meghúzna a szűk p.u.nci remènyèben.
2015. aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kezdj ki vele, fiatal vagy hozzá. Őt és magadat is kellemetlen helyzetbe hozod. Most képzeld el, ha visszautasít milyen lesz egy fedél alatt élni vele? (Remélem van annyi esze hogy nem kezd általános iskolással.)
2015. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minek irtad ki 2x???
2015. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!