Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek higyek? A párommal van...

Kinek higyek? A párommal van egy fiúnk most született két hónapja. Volt egy nap mikor szétmentünk. De másnap már jött sírva hogy gyere velem vissza.

Figyelt kérdés
A volt munkatársnője írogat és hívogatja írja és fenyeget hogy az ővé mit csináljak?Higgyek a páromnak hogy nem akar töle semmit??. Csaj állítja hogy lefeküdtek az nap mikor vigasztalodott. Mit tegyek hogy megszüntessem ezt a viszályt??
2008. szept. 7. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szia.Elöször is cajnak ne higy!Föleg ha olyan levakarhatatlan.(Sajna nekünk is volt hasonló szitunk,de a párom végül lépet a munkahelyéröl,tudod vannak ilyen levakarhatattlan kis kurvák).Szerintem változtason vagy müszakot vagy melohelyet,nehogy a kapcsolatotok menjen rá.
2008. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi az elején csaj akart lenni!Megmég annyi lehet nem is volt köztük semmi,csaj a csaj nyomul,mert tetszik a párod neki!
2008. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnéztem...Csak Volt munkatársnöje?Akkor semmit nem tudsz,cserélje le a párod a számát!
2008. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amugy én nem foglalkoznák vele ...ha az én páromat nem érdekli..had hivogassa..hacsakmás nincs?A PÁROD ugye kinyomja a telcsit és nem beszél vele?
2008. szept. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy egy ilyen helyzetben sokan azt mondanánk, hogy hagyd ott a pasast, mert (talán) megcsalt. DE! Ez nem ilyen egyszerű, amikor már gyerek is van. Gondolom, a pici gyerek mellett meg nem érsz rá "nyomozgatni", hogy valójában mi történt. Most inkább a gyerekre koncentrálj, mert már ez a picurka is megérzi, hogy anya feszült, ideges. Most legyen ő a legfontosabb!! Maximálisan a párod feladata pedig, hogy lekoptassa ezt a nőt. Ha nem teszi meg, akkor ez bizony az ő hibája.

Szerintem hiába mondanánk bármit, itt úgyis te döntesz, jó tanácsot adni nem lehet! Max. annyit javaslok, hogy ne csak a szívedre, hanem az eszedre is hallgass. És első a gyerek!!

2008. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nap, amikor kiborult a parod is. Lehet, hogy hibazott, es agyba bujt ezzel a csajjal. Na ez az a szitu, amit meg kell tudni bocsajtani. Viszont szerintem a parod is megbanta, es nem hinnem, hogy a jovoben a akarmit is szeretne ettol a notol, ami valoszinuleg a T. holgyet ot nagyon bosszantja. Hat le kell tojni magasrol. Es hogy a te nyugalmad is meglegyen, szerintem csereld le a mobilszamodat. Sok szerencset kivanok neked, mert sajnos az ilyen verszivoktol nehez megszabadulni.
2008. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem bocsáss meg a párodnak, és próbálj megnyugodni. Én lehet,hogy megkérném rá,hogy előttem is küldje el a lányt, akár személyesen is. és valóban jó lenne,ha számot cserélne.Felháborítóak az ilyen nyomulós nők!
2008. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Első a gyerek, a többi most ne is érdekeljen. A gyereknek pedig a legfontosabb a biztonságos, boldog családi háttér. Nem az anyagiak, nem az, hogy anya-apa együtt van, hanem az, hogy érezze, hogy szeretik, hogy törődnek vele, együtt vagy külön. A párod is eldönti, mit akar, és te is, csak a gyerek ne szenvedje ennek kárát. Én tudom, milyen gyerekként benne lenni egy olyan családban, ahol a szülők a "gyerek miatt" együtt maradnak, de igazából kettőjük kapcsolata, a szülőké, tele van bajokkal, felhőkkel. Pocsék dolog így felnőni. Ha együtt vagytok, legyen ez egymás és önmagatok miatt, és ne a gyerek miatt. Ha külön váltok, mert úgy érzitek, úgy nagyobb a békesség, a gyerek attól nem sérül, ha valóban nyugalom és béke veszi körül mindkét szülőtől egyaránt.

A döntés a tietek, én a gyereketeknek szurkolok, hogy boldog gyerekkora lehessen, és úgy nőhessen fel, hogy ne úgy tekintsen vissza keserűséggel, ahogy én, csak jóra emlékezhessen, vagy többségben jóra...

2008. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen én már nem tudok mit csinálni, a csaj írogat hogy párom mikor dolgozott és tulorázott állítolag vele volt. Mondtam neki hogy cseréljük le a számot és hogy hívja fel előttem a csajt és mondja meg neki hogy nincs köztük semmi és hogy felejtse el. De akkora balhé van ebből hogy már nem bírja és én sem sok mindent leírt a kur.. , és én azt hiszem hogy igazság van benne mert nem tudta volna hogy párom jött értem néha. De nem valja be! TAGADJA és a csaj hívogatja és olyan jelbeszédekkel beszélnek PL: aha szerinted , nem aha oké szerinted. És a csaj azt mondja hogy csak a gyerek miatt van velem. Lehet úgy viselkedni mint ha semmi sem történt volna ha csak a gyerek miatt lenne itt?????? Menni szeretnék de nem tudok hova segíteni valaki tud ?? hovamenjek????
2008. szept. 8. 09:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem irigyellek. Sajnos szerintem igenis lehet ugy viselkedni, mintha semmi sem tortent volna, kozben porognek tovabb az esemenyek a novel. Neked kell tudnod, hogy mennyire ismered vagy ismerted felre a parod. Az a baj, hogy keresztkerdesekkel a parod fele csak meg jobban elmergesedik a helyzet. En csak azt nem ertem, hogy ha nem jogos az, amit a no mond, akkor a parod miert borul ki es miert nem szakitja meg a kapcsolatot ezzel a noszemellyel. Ha veget szeretnel vetni ennek a kapcsolatnak, akkor lepned kell, es nem neked kell menned. En nem gondolom azt, hogy mindenaron egyutt kell maradni a gyerek miatt. A gyerek azt is megsinyli, ha olyan csaladban novekszik, ahol erezheto a feszultseg. Teny, hogy sokkal kenyesebb a szitu. De ha nem birod tovabb idegekkel ezt az orlodest (amin nem csodalkoznek), akkor bizony valaszut ele kell allitani a parodat. Es nyugodtan kerdezz ra, hogy mit var egy olyan verszivo notol, aki folyamatos pszichikai terrorban tart teged es a parod...
2008. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!