Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyi ideje ismertétek a...

Menyi ideje ismertétek a párotokat házasság előtt?

Figyelt kérdés

Hány éve ismertétek a párotokat, mielőtt összeházasodtatok?

Derültek ki fontos, új dolgok házasság után?

Hány éves korotokban találkoztatok?

Volt előttetek valaki más, nagy szerelme?



2015. szept. 2. 20:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos csak utána ismertem meg!
2015. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ezt sok nőtől hallom, hogy házasság után ismerték meg igazán a párjukat, mikor már ki merte mutatni az igazi énjét, mert bebiztosítva érezte magát.
2015. szept. 2. 20:21
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Én 24 éves voltam, mikor megismerkedtünk, ő 29.

Az esküvőn én 26 ő 31.

Mindkettőnknek volt előtte nagy szerelem.

Mi esküvő előtt 105 évig együtt éltünk, nem voltak nagy meglepik.

2015. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Na jó, nem 105 évig, csak 1,5. :)
2015. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 piroska és a farkas ***** válasza:
66%
az első talàlkozàsunk utàn 5 hónapra megkérte a kezem, rà fél évre volt az esküvőnk. Èrt meglepetés utàna, mert azt hiszem,menyasszonyként még fel sem fogtam, h mennyire jó ember. Napról napra napra nagyobb ajàndéknak élem meg őt. Neki ne volt senki előòttem,nekem leginkàbb megalkuvàsaim voltak. Ő huszonéves, én "harminconéves" vagyok, és van màr egy kislànyunk.
2015. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Én 19, ő 21 volt mikor megismerkedtünk. Fél év után összeköltöztünk, ezután 4,5 évre volt az esküvőnk. Nekem ő volt az első szerelem az életemben... Én neki a második. Mivel évek óta együtt éltünk házasság előtt, semmi új nem derült ki sem róla, sem rólam azóta. 31/nő
2015. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

Tessék, egy lepontozni való válasz (tapasztalat):

mindössze négy hónap után kérte meg a kezem, újabb négy hónap múlva össze is házasodtunk. Én 19 voltam, ő 24.

Egy év múlva szültem. Áprilisban leszünk 20 éves házasok. Az derült ki, hogy jó döntés volt, ma sem csinálnám máshogy :)

2015. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
5 év után házasodtunk össze, de nagyon fiatalok voltunk. pár év házasság után mindketten sokat változtunk, és mondhatni, újra kellett ismerkedni (akkor már voltak gyerekek is) szóval mint a tinik, amikor a gyerkőcök nagyinál voltak, mi újra randiztunk, és újra egymásba szerettünk, a már érettebb, idősebb másik felünkbe... lehet, még lesz ilyen, hiszen az ember mindig változik, de majd megoldjuk azt is :)
2015. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%

Ő 18 én 17 voltam amikor találkoztunk.

Két évre rá volt az esküvőnk.

Most volt a 27 házassági évfordulónk - és remélem még ugyanennyi hátra van.


Szerintem azok a kapcsolatok nagyobb eséllyel működnek hosszú távon, ahol még fiatal, változóképes korban kerülnek össze a partnerek. És nem az egyszerű logika miatt, hogy a fiatalabbaknak ( normális esetben) még több idejük van hátra, amit együtt tölthetnek, hanem azért, mert fiatalabb korban könnyebben tudnak összecsiszolódni.

2015. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Én 25,ő 32 éves volt,fél év után megkérte a kezem,fél év múlva esküvő,tehát egy év után házasodtunk.Mint a villámcsapás,kb.olyan érzésem van azóta is,annyira összeillünk.Néha gondolok valamire,ő meg kimondja,vagy fordítva.Néha már azzal viccelünk,hogy biztos testvérek vagyunk,annyira egyformák vagyunk.De azért különbözünk is,mert ő pl.nem bír egy helyben lenni,mindig pörög,én elvagyok a magam csendességében.Napi szinten nevetünk,sokszor órákig,semmi változás,vagy új,ismeretlen dolog nem derült ki azóta sem.Mindkettőnknek volt nagy szerelme egymás előtt,neki 4 évig,nekem 7.
2015. szept. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!