Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamának milyen jogai...

Nagymamának milyen jogai vannak? Gondolok itt láthatásra, az én édesanyámról van szó töb gyermek van de ő csak egyet akar látogatni, a többit nem, szerintem nem teljesen normális, állandóan fehnyegetőzik!

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 17:53
 1/9 A kérdező kommentje:
na szép most látom a rengeteg hibát,bocsi érte!
2010. márc. 14. 17:59
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Bemehet a gyámügyre és kérhet láthatást,ha te nem engeded a gyerekekhez(ez max pár óra lehet havonta)

Viszont ha ott azt mondod,hogy szívesen látod az otthonodba,mondjuk minden szerda délután 3-4 ég,mert máskor programotok van,akkor el fogják hajtani azzal,hogy hát nincsenek eltíltva a gyerekek...


Egyébként miért gond,hogy főleg egyre kiváncsi?Pl az egyik nagymamának én voltam a "kedvence".A másiknak meg nem.Köztünk gyerekek közt ebből sose volt probléma.persze a szülők balhéztak miatta...

2010. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert a másiknak rosszul esik ,hogy ő rá nem kíváncsi azt megengedtem hogy nálunk legyenek de neki ez nem elég ,állandóan hozzá kellett igazítani a mi idő beosztásunk,meg ő több napot akar magának,ja egy évbe kb 2 szer rá jönn hogy nagymama és akkor csinálja ezt a hisztit
2010. márc. 14. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyereked azt látja, hogy így beszélsz, viselkedsz a nagymamával, ezt fogja természetesnek tartani, és ugyanígy fog viselkedni veletek szülőkkel pár év múlva.
2010. márc. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dehogy fogja zavarni a többi gyereket,hacsak ti nem helyeztek rá túl nagy hangsúlyt!

Egyébként meg ha évente kétszer jön rá,akkor hagyd ,vigye azt az unokát,amelyiket akarja.

2010. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem azt kérdeztem ti mit tennétek hanem ,hogy milyen jogai vannak,de azért köszi!
2010. márc. 15. 08:37
 7/9 A kérdező kommentje:
ő neki ha az van hogy eljöhet megnézni az nem elég vagy itt van pár órára az se ő neki úgy a jó minden ahogy ő akarja,kompromisszumra nem képes!nem lehet vele beszélni se,mert rögtön támad és másokat hibáztat!
2010. márc. 15. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy menjen nyugodtan a gyámügyre, aztán ne foglalkozz vele tovább... Majd ott elhajtják. Ha megengeded, hogy amikor TE mondod, akkor odajöjjön, akor nincs eltiltva a láthatástól, egyéb joga nincsen. Nem vagy köteles odaadni a gyerekedet neki!

ne is idegeskedj rajta, nem ér annyit ez az ember...

2010. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 16. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!