Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom öccse (7éves) szerelme...

Barátom öccse (7éves) szerelmes belém, (mármint nyilván náluk ezt másnak hívják a gyerekeknél) hogy kezeljem és miért van ez nála?

Figyelt kérdés
alig várja hogy menjek hozzájuk, csüng rajtam végig , nem hagy minket kettesbe, féltékeny a barátomra ha ad egy puszit is ( neki a bátyja) , mindig felhív a tesoja telójáról , úgy néz rám mint egy szerelmes kiskutyus:D mármint nagyon édes engem nem zavar, illetve picit amikor aztmondja a barátomnak hogy az övé vagyok és tünjön el a közelemből az kicsit durva:D miért van ez?

2015. okt. 19. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
ez teljesen normalis, sok kisgyereknel elofordul ez. kezeld a helyen a dolgot.
2015. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem nem is tudod mi az a szerelem.. :)))
2015. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

miértne tudnám miaz a szerelem? 21éves vagyok nyilván nem hiszem hogy szerelmes belém, de direkt odaírtam ezt a kérdéshez mert tudtam h valaki beleköt


kezelem, de ez miert van naluk?:)

2015. okt. 19. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Hogy lehet olyat kérdezni, hogy ez miért van náluk??????

Ha te nem voltál szerelmes kisgyerekként, az a te bajod, attól még más lehet. Azt meg nem hiszem, hogy normálisan kezelnéd a dolgot, a kérdésedből is érezni, hogy milyen lesújtóan írsz szerencsétlen gyerekről.

2015. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem 21 éves kislány vagy. Nem kötekedésből mondtam az előzőt sem. De 7 évesen nem hinném, hogy szerelmes beléd. OK?
2015. okt. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Ez valóban nem szerelem, inkább rajongás.

Ebben a korban normális.

A húgom a férjemmel volt így.

Mi úgy oldottuk meg, hogy a férjem nem durván, de azért határozottan éreztette, hogy hozzám jött, nem pedig hozzá.

Ne legyél vele túl közvetlen! Az ilyen "ő az enyém" kifejezésnél pedig szólj, hogy ez nem így van.

2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Akkor nem volt tudatos, de szájon csókoltam a bratyóm barátnőjét!

Ott röhögtek rajtam! Ha nem kóros akkor nemkell semmit csinálni, de azt döntse el az anyja!

2015. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban van sok kisfiú, aki "szerelmes" (azaz tetszik neki) bármilyenféle kicsit is szebb 10-15 éves lányba, akit ismer és aki kedves hozzá. Én is ismertem ilyen kiskölköt. Tulajdonképpen sztem a legjobb megoldás az, ha viccelődsz vele, de 1) tudatosítod benne, hogy te a bátyja barátnője vagy, 2) ha túl messzire megy, megdorgálod. De továbbra is viccelődsz, játszol vele, mondhatod, hogy ő a kedvenc kisgyereked stb.
2016. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!