Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Hogyan reagálnátok,...

Szülők! Hogyan reagálnátok, ha a 21 éves lányotoknak folyamatosan 30-40-es férfik köszögetnének? (bővebb információ a másik szövegdobozban)

Figyelt kérdés

Bárhová megyek a lányommal, szinte kivétel nélkül velünk szembe jön egy férfi, akivel ismerősök. Szinte mindig vigyorogva köszönnek egymásnak ezekkel a férfiakkal. Legutóbb az verte ki a biztosítékot, amikor a lányommal mentünk A potból B-be autóval és a piros lámpánál dudált át egy férfi.


Mi ez?? Normális?


Egy anyuka



2015. okt. 25. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Biztos prosti :D
2015. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahonnan ismeri õket.A lányod mit szól hozzá?
2015. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy társasági ember, végül is 21 évesen nem lehetsz mindig a nyomában.

Én a helyedben azért rákérdeznék, vagy esetleg a férfitől kérdezném meg, hogy honnan ismeri a lányomat.

2015. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Örülnék, hogy a lányom élelmes és megfelelő korú és egzisztenciájú férfiakkal barátkozik. Így akár még nekem is csurran cseppen házfelújításra, nyaralásra.
2015. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Amikor en 20 eves voltam, mindig az idösebb pasik tetszettek, 40-50 evesek, de most h elmúltam 30, a 24-30 éves pasik tetszenek.

Lassan már egy 12 evesnek se lehet parancsolni, nem egy 21 évesnek :(

nem lehet h a faceb..król ismeri öket?

2015. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mi van abban, ha köszönnek neki? ez még nem jelent semmit.
2015. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Biztos jó csaj a lányod. ;) bízz benne kérdezz rá a lányodtol, ki ez a fazon honnan ismeri. Ne ess abba hibaba h rosszra gondol. Egy haver,ismeros tobbet er mint 200 nyafka lany baratno lehet h ugy van vele.
2015. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Nyugi anyuka! Biztos jo arcok, nem maffia tag. Csak bizz a lányba. ;) Nincs okod tenyleg aggodalomra. Nekem is tobb haverom van, mint lany. Baratom is van es o is jol toreralja a helyzetet. Fogad el ugy ahogy van a lanyod.Tobbet ernek a fiu haverok, ismerosok. :) 21 eves biztos a legjobb nevelessel engedted utnak szoval nyugi ;)

20L. Vagyok. Rem tudtam segiteni.

2015. okt. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

??? te vagy az anyuka??? Atyaég.... Nekem még mindig köszöngetnek pasik , pedig már 40et taposom... Be fog szarni, mind vigyorog....:))) Egyszerűen sokat ismerek (műszki képzés, matek, sbt...) ... 20 éves koromban ez még meg volt fejelve avval, hogy tényleg kocsikból, stb is állandóan rámdudáltak, sportoltam, mosolygós voltam, nagyhajam volt.


szerencsére az én anyámat nem zavarta... Mondjuk neki is mindenki köszöngetett fiatalon mert szép csinos nő volt.


nem vagy te kissé féltékeny a felnőtt lányodra??? :O

2015. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

És nem lehetnek az ismerősei? Nem forog ilyen körökben?

Nekem a legtöbb munkatársam vagy akiket munka révén ismerek, 20-30 évvel idősebbek nálam.

2015. okt. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!