Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nagymamája meghívott...

Barátom nagymamája meghívott a névnapjára. Mit vigyek neki ajándékba?

Figyelt kérdés
4 hónapapja járunk,de a nagyszüleinél eddig csak kétszer voltam. Tipikus vidéki, kedves, süti sütős nagymama.
2008. szept. 11. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép díszgyertya vagy egy cserepes virág. Esetleg egy bonbon. Ezeknek szerintem tuti, hogy örülni fog.
2008. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én csokit és virágot szoktam vinni!Bár az elég semmilyen, de még nem ismered annyira, hogy tudd, minek örül a legjobban!Érdeklődj barátodnál, hogy miket szeret a mamája!
2008. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél virágot, de ne cserepeset, mert azt nem illik. Meg még egy doboz bonbon és kész. Én is ezt adnám ennyi ismeretség után. De kikérheted párod véleményét is, és akár vehettek egy "nagyobb" közös ajándékot is.
2008. szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó ötlet a bonbon és a virág,már ha nem cukros a nagyi :). Jó lehet valami csecsebecse,a fényképkereteket is szeretni szokták a nagymamák vagy egy szép terítő stb. Szerintem mindenképpen a pároddal együtt adjátok az ajándékot, neked nem kell külön venned semmit!
2008. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én az ilyet a barátnőimmel mindig úgy intéztem, hogy akkor közösen adtuk az ajándékot.
2008. szept. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szereznék egy közös képet a nagyi+papi, megcsináltatnám szépia effektussal (bármelyik kodak üzletben megcsinálják)nagyobb méretet kérnék és hagyományos, régi keretbe bekereteztetném, becsomagolnám. Virággal együtt adnám oda, szerintem tuti a siker :)
2008. szept. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a virág szuper,meg ha tudsz,süss neki valamit,hogy lássa milyen ügyes vagy:)
2008. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vallásosak akkor nagyon betudnál vágódni egy kis szent ikonnal, biztos örülnének neki.Édességet semmiképp ne vegyél, még azt hinné nem jó a sütije:)
2008. szept. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2008. szept. 12. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:

MIÉRT nem lehete CSEREPES VIRÁGOT vinni ?

miért illetlenség? és szerinted kinek nem lehet ? senkinek?


életemben nem hallottam ilyenről...

2009. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!