Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal felnőttek, a ti szüleit...

Fiatal felnőttek, a ti szüleitek tudják, hogy mennyit kerestek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 09:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából igen. Mivel nem titok. Én is tudom az övükét. De pontosan nem. Emlékszem, hogy beszéltünk ilyenről, de a pontos összegekre nem.
2015. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
nagyjából. 22 vagyok, suli mellett dolgozok, időnként megesik, hogy még kérek tőlük. de van olyan kapcsolatunk, hogy az egész pénz téma ne legyen gáz.
2015. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
igen, anno tudtak, de csak erdekessegkeppen volt rola szo.
2015. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

A párom 1 éve dolgozik, én 3 hónapja kezdtem el. A párom anyukája könyvelő, ő csinálta az adóbevallását a páromnak. Pár napja feljött a téma és a párom alapnak vette, hogy az enyémet is megcsinálja az anyukája. Én viszont ezt nem szeretném. Nem keresünk keveset, ezt mindenki tudja, viszont én baromira nem szeretném, hogy fillérre pontosan tudja az anyósjelelöltem, hogy mennyit keresünk. Szerintem ez magánügy, vagy rosszul gondolom? A párom szerint nincs abban semmi, ha tudják.

Nekem viszont bizarr... Elég pletykás az anyukája, már idén is az ment, hogy milyen jól keres az ő pici fia és ezt így hangoztatja a rokonságban.


Szerintetek ilyen szinten tartozik bárkire is, hogy mennyit keresünk?

2015. nov. 4. 09:26
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Mivel könyvelő és nem pedig faggat, hogy na mennyit keresel pontosan, ezért szerintem semmi fura nincs benne, ha megtudná.

Én úgy vagyok vele, hogy bár senkinek nincs hozzá köze, én sose kérdeznék ilyet senkitől sem, hogy mennyit keres, de mivel nem titok, ezért ha valaki rákérdez, akkor nem titkolom, meg nem csinálok belőle ügyet. Van aki kevesebbet keres, mint én, van aki többet. Nincs ebben semmi különleges.

2015. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

Mivel a szüleim családi vállalkozásában dolgozom és ők adják a fizetésem, így tudják. :) Én is forintra pontosan tudom az övükét, mivel én szoktam átutalni nekik bérfizetéskor. :D

Viszont a férjem szülei nem tudják az én fizetésem, de a férjemét sem pontosan.

2015. nov. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

De engem már faggat, hogy én mennyit keresek...

Nekem ez valahogy kényes téma, soha senkitől nem kérdezném meg, hogy mennyit keres, és nagyon ki tudok akadni, ha így direktben megkérdezik tőlem.

Mert csak megy utána az okoskodás, meg a susmus, hogy mire mennyit kéne öltenünk, meg mikor mire mennyit kellene félreraknunk. Meg a másik véglet is, ha ennyit keresünk, miért nem tudunk erre meg arra költeni.

Én ezt utálom, szeretnénk mi magunk beosztani a fizetést.

2015. nov. 4. 09:34
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudják, mert egyszer említettem, de nem foglalkoztatja őket.
2015. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Alapvetoen ez egy bizalmi problema kozted meg az anyosjelolted kozott.


Nem mutat sok jot a jovore nezve.


(nekem az anyosjeloltem is tudta a fizetesem, es biztos voltam benne hogy nem peltykalja ki senkinek, akinek nem kene, es soha nem is szoltak bele hogy mit hogyan kellene csinalnunk. Amugy 15 eve az anyosom)

2015. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Valóban bizalmi probléma, de amikor a párom huszadik rokona jön azzal, hogy "Hallom Józsikám, megvan a havi 250, tudtok ám élni, az asszony dolgozik-e már, neki hogy megy?!" akkor mégis mit várjak?
2015. nov. 4. 09:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!