Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjedet hogyan térítenéd...

Férjedet hogyan térítenéd észhez, hogy a szolárium/kozmetikus/sport helyett inkább a gyerekére költsön?

Figyelt kérdés
Ápolt,persze,hiszen rendszeresen jár kozmetikushoz,masszázsra,sportolni,szoláriumozni,eközben neked mint feleségnek még egy fodrászra sem telik,a gyerekre meg alig.Ha ő a családfenntartó,az ő háza,és minden az övé.(7 hónapos a gyerek).Ő rendelt kaját eszik,neked főznöd kell magadnak.
2015. nov. 18. 21:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez minden, csak nem kapcsolat kedves kérdező! Ülj le vele beszélni erről a témáról. Ha továbbra is így viselkedik, akkor én megfenyegetném a különköltözéssel.
2015. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Elköltöznék, ha ettől se tér észhez akkor kár a kőzért.
2015. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
97%
Gőzért
2015. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%
Közölném vele, hogy azt csinálja, mint egy egyedülálló homokos és szedném a cuccom, elköltönék!
2015. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

én alapból nem szolgáltatnám ki magam ennyire egy férfinak. egyátalán egy ilyen fillérbaszónak minek szültél gyereket? nyilván ilyenkor pár hónapig a nő nem tud dolgozni, konkrétan a férfira van utalva..ezért nem kell minden idióta mellé gyereket vállalni.


hogy mi a véleményem arról a férfiról aki rendszeresen kozmetikushoz jár és szolizik..hát megtartom magamnak inkább.


hogy mit tehetsz? elhagyod. ha jól keres(nem feketén) akkor egész vállalható összegű gyerektartást fogsz kapni, így nem kell majd nélkülöznie a babának

2015. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
96%
Elgondolkoznék,hogy ha ennyire igényes magára, miért nem zavarja, hogy a felesége úgy él és néz ki mellette lassan, mint egy kukás?Kinek akar tetszeni?Talán más nőknek.A feleség meg mire kell, ha a főztjét sem eszi? Én ott hagynám!
2015. nov. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%

Megvárnám amíg a gyerek egy éves lesz, aztán bölcsi, költözés és visszamennék dolgozni.

Ez a férfi már nem szeret téged, csak takarítónőnek tart.

Majd ha váltok, legalább a gyerektartást kapod.

De amúgy neked nincs GYEDed?

2015. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Te választottad magadnak ezt a férjet, mert olyannak szeretted amilyen. Akkor most miért akarod megváltoztatni? Nem értem én ezt...
2015. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy befogadott a házába, de ez nem házasság, az biztos! Nyilván már a gyerek megszületése előtt is voltak ennek jelei. Akkor kellett volna igen gyorsan ott hagynod! Most sem tudsz azonban jobbat tenni.
2015. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Hodi Pamela a kérdező 😆
2015. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!