Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem azzal, hogy...

Mit kéne tennem azzal, hogy sógornőm mindig keresztbe tesz nekem? Többi lent

Figyelt kérdés
Tesómnak csinálni szerettem volna egy szülinapi bulit meglepetésből , ezt sógornőmmel meg beszéltem már egy hónappal ezelőtt akkor azt mondta hogy jól van segít bennem mindent , most felhívtam mondtam mi hgy legyen erre mondta hogy leszervezett egy másik helyen tesómnak egy meglepetést.. Nem csak ilyen apróságokba ha tesómat felhívom jöjjön el valahova akkor nem jöhet mert akkor tesóm berúg . Meg ha tesómmal lebeszélek valamit akkor abba is beleszól.. Tesómnak már meg mondtam hogy egy papucs ,de nem tesz elenne semmit én meg már nem tudok mit csináljak..

2015. nov. 25. 15:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%

Már ne is haragudj, de a sógornödnek több alapja van a saját férjének meglepetésbulit szervezni, mint neked, aki csak a testvére vagy!


Inkább fogd vissza magad és fogd fel, hogy a testvérednek már a sógornöd a családja, nem te.

2015. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Első válaszoló, szerintem nagyon nincs igazad...

Az elmondottakból nekem az jön le, hogy a sógornőd nem igazán bír téged, a tesód meg eléggé papucs. Én biztos nem hagynám, hogy a feleségem ne engedjen el a tesómmal valahová, a berúgás meg a legátlátszóbb kifogás..

2015. nov. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor abba is igaza van hogy nincs saját tesómmal találkozni nem mert nekem nem ez az egy problémám van vele meg igen egy hónapja még szerinte nagyon jó ötlet volt..
2015. nov. 25. 16:06
 4/20 anonim ***** válasza:
22%

Teny es való hogy a tesodnak családja van,es ok ketten a sógornődel alkot egy családot,De! Azert lehetett volna kedvesebb veled hogy ha egyszer megbeszeltek valamit es o igent mond ra akkor tartsa is magát ahoz "pl a szülinapi megrendezes a tesodnak" ezzel kapcsolatba eléggé hátba szúrt!

Nem tudsz mit tenni ellene hisz ben szólhatsz bele a kapcsolatuk a,de azt megjegyeznem hogy ellege le alacsonyodik ha veled kezd el versenyezni mivel te a testvére vagy o meg a feleség!!



" való színű hogy kicsit irigy es jajj én rendezek a ferjemnek csak is én én én...... Birtokolja a ferjet a sajat vérszerinti családjától!

Hagyd a francba eljek az életüket.... Csak aki Ennyi akarja hogy csak én csak én...alltalaban nen tart sokaig meg akkor sem ha a férje!!



nem lehetséges hogy nincsenek osszehazasodva? Csak egyutt élnek?

Mert azok szoktak igy viselkedni!

2015. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Szó sincs arról, hogy nem engedné el a testvérével, hanem csak arról, hogy a feleség szervezi meg a bulit a saját baráti körükkel.
2015. nov. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért nem kedvel pedig nem tettem elenne semmit sőt ha jött hozzám panaszkodni és neki volt igaza nem tesómnak akkor meg mondtam tesómnak h ebbe meg ebbe nem neked van igazad
2015. nov. 25. 16:08
 7/20 A kérdező kommentje:
Írtam azután ha végig olvasod h sehova nem engedi el velem .. mert akkor szerinte berúg tesom meg ha tesómmal talizok általában úgy hogy ott van ő is és 2 óra múlva nyavajogj hogy menjük haza fele ő fáradt..ÉS szerinted én nem tesóm baráti körét hívtam volna el ?
2015. nov. 25. 16:10
 8/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg csak együtt élnek , meg csak jegyese
2015. nov. 25. 16:15
 9/20 anonim ***** válasza:
45%

Akkor nem a sógornőd még.

Mindenesetre a jövőre nézve nem túl jó kezdet ez a hozzáállás a részéről.

2015. nov. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

#1: "aki csak a testvére vagy! "


Úgy látszik, neked sajnos nem sikerült szerető családban felnőnöd.

2015. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!