Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz egy ilyen családr...

Mit gondolsz egy ilyen családról? A pénzszórásról?

Figyelt kérdés

a férfi dolgozik csak külföldön, ugye euróért. A gyerek meg a felesége meg itthon költekeznek, egész életükben nem csinálnak semmit.


Pénzt utalja nekik aztán úgy élnek, meg haza jön. A nő életében nem dolgozott pedig már nem fiatal.



2015. nov. 26. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy kevés az infó. Nem írtad le, hogy ki vagy te a történetben, és honnan ez a nagy belátás az életükbe.


Sok ember van, aki sok mindent gondol a szomszédjáról, rokonáról stb., akár tudatlanságból, akár irigységből, aminek fele sem igaz, és vagy köze nincs a valósághoz. Mióta falura költöztem, főleg jót nevetek az ilyen pletykákon.


Azt gondolom:

1. Úgy élik az életüket, ahogy akarják, ha nekik így jó.

2. Nehezen hiszem el, hogy apuka dolgozik, mint a hülye, a család meg csak költi a pénzt, és ez évek óta így megy.

3. Sok nőre mondják azt, hogy életében nem dolgozott, arra is, aki otthonról dolgozik, csak ugye a szomszéd nem látja, arra is, aki mondjuk vállalkozik, szellemi munkát végez, és nagyjából ki sem mozdul otthonról, de ezt kívülálló ugye megint nem látja ...stb.


Összefoglalva: foglalkozzon mindenki a saját életével

2015. nov. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amúgy igaz én magammal foglalkozok, csak megkérdeztem bocs
2015. nov. 26. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ez magánügyük, és neked semmi közös hozzá.


Föként kivülállóként nem tudsz semmit, csak találgatsz meg pletykálsz.


Ha nekik megfelel, akkor minden rendben.

2015. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Tudnám értékelni, ha ilyen férjem lenne.

De ki tudja, mi a valódi ok, talán a nő nem kap munkát, mert..pl beteg, stb..Nem tudok egyértelmű választ adni, amíg nem ismerem az okokat, nem lehet vaktában itélkezni.

Minden esetre szomorú, ha szétszakad a család csak a munka, a pénz miatt.

2015. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

kerdesedre a valaszom;Semmit sem szólok hozza nem az én életem.

De! Miert is kene rosszat gondolnom azert mert lehet a Férj jol keress es nincs szükség arra hogy a feleség 12orazon??

Ha nem muszály ne dolgozom.

Valoszinu igy is jol megélnek.

Aki rosszat szol vagy rola beszel az csupán irigy!

2015. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen az lehet irigy vagyok:(
2015. nov. 26. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Azt gondolom hogy az ő dolguk.


1. Kevés az infó.

2. A feleség a gyereket nevelte gondolom...

3. Minek dolgozzon a "semmiért" ha nem kötelező?

4. A férfi el tudja dönteni maga hogy pénzeli e őket vagy sem.

5. Nem mindegy hogy az a gyerek 15 vagy 25 éves...


Na meg alapból, ha megtehetik akkor miért ne költekezzenek? Persze van túlzott költekezés, de van aki szimplán megteheti hogy sok mindet megvesz, az sem élet hogy 0-24-ben csak spórolok és gyűjtögetek a semmire. Csak ugye az ember ilyen, mindig szúrja a szemét, ha a másiknak jobb mint neki.

2015. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Én nem tudnék így élni, de ha nekik jó, szívük joga. Ami miatt aggódnék, az az, hogy mi lesz, ha a férj kikerül a képből? Akkor marad a 12 órázás.

Azt is el tudom képzelni hogy a férjnek ez így jó, sokan szeretik a rosszat:)

2015. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!