Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan rokonotok,...

Nektek is van olyan rokonotok, akiket próbáltatok, de nem lehetett megmenteni saját magától?

Figyelt kérdés
Mi történt? Mikor adtátok fel? Lett megoldás?
2015. dec. 12. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem próbált a család megmenteni magamtól. Nem sikerült. Feladták. Most mindenki boldog és a kapcsolatunk is javult.
2015. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem szabad géppisztollyal a Paradicsomba terelni!
2015. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mi családunkban is van ilyen és még folyamatban van az ügy. Hosszú évek folyamatos segítségnyjtása (anyagi, lelki, stb. ) után is ugyanott tart az illető ahol a part szakad. Ezek után és felvettem a külső szemlélő pozícíót és ami nem érint közvetlenül azt ignorálom, nem folyok bele.
2015. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
igen, nekem közeli családtagom. nem hagyja, hogy segítsünk. pénzt szoktam neki adni. ennél többet nem tudok tenni, már mindent megpróbáltam.
2015. dec. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szomorú. :(
2015. dec. 12. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!