Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a feleségem, lányom,...

Ha a feleségem, lányom, anyósom véleményt alkot valamiről, akkor ugye nyugodtan vehetem úgy, hogy saját magából indult ki?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
részletek?
2015. dec. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Szeretik ezt a "mindenki magából indul ki" szöveget minden kritikára ráhúzni, de tudni kell megkülönböztetni a jogos kritikát attól, ha vki a saját hibáit akarja másra kivetíteni. Pl. amikor apámnak mondjuk, hogy nem bírjuk, hogy nem figyel oda vezetésnél, és többször az utolsó pillanatban rántja el a kormányt a mi szólásunkra, mert különben nekimegy az előző autónak vagy egy fának (úgy, hogy ő nem vezet a szabályoknak megfelelően, nem a másik autós), akkor azt igenis vegye úgy, hogy változtatni kell rajta... nem úgy, hogy "én már x éve vezetek, nem történt semmi baj, mindig kikerültem ezeket, azért mondjátok, mert nektek nem lenne ilyen jó reflexetek"...
2015. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapesetben BÁRKI alkot véleményt valamiről, veheted úgy, hogy magából indul ki. Férfirokonaid is. :DDDD
2015. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!