Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet társkeresőn...

Szerintetek lehet társkeresőn normális férfit találni egy 40-es, dekoratív nőnek? Melyiken érdemes próbálkozni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim!Hölgyeim!

Először is tisztázzuk,nem csak a nőknek nehéz a pasik sincsenek könnyű helyzetben,nekem sem sikerült eddig társat találni de megfogadtam nem engedek az elképzelésimből,elvárásaimból.Egyszerűen nem szabad türelmetlennek lenni és nem szabad hagyni ,hogy a másik türelmetlen legyen .Hozhatnék példákat kapcsolatkezdeményekről,vagy randikról de fölösleges lenne .Kedves kérdező nem lehetetlen az amit el szeretnél érni ,de legyen határozott célod és kellő időt szánj rá.

És ne csak egy lapon, hanem egyszerre több oldalra is regelj .Remélem segítettem.

2010. márc. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szilágyi Klára válasza:
4. vagyok, Én is egy kislányt( akkor volt 10 éves) neveltem egyedül amikor megtaláltam a párom, a páromnak is az előző házasságából van 2 fia, így 2 hetente nagycsalád vagyunk együtt. Szerintem gyerekkel se nehéz párt találni.
2010. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

www.eparosito.hu


Nekem bevált.

2010. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A kérdés másik oldaláról megközelítve, ajánlanám a magambanézést.

40 felett egy nőnek jópár kellemetlen tapasztalata, csalódása gyülhetett össze.

Sokan attól tartanak, hogy ezek megismétlődhetnek, ezért teletűzdelik elvárásokkal a keresett partner személyét.

Annyi ilyen elvárás gyűlhet össze, hogy nincs az a lélek, aki ennek megfelelne.

(Söt, magától a kapcsolattól is halom elvárásod lehet, pedig az élet annál színesebb..:)


A párkeresést nehezíti -sok egyéb körülmény mellett- a másik fél hasonló megközelítése: kialakult jellemek, múlt, megkopott türelemmel. (Pedig szerintem a türelem a kulcs.)

2010. ápr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!