Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válások 90% pénzhiány miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válások 90% pénzhiány miatt van?

Figyelt kérdés

Ma ez volt a téma a melóhelyen. Azt mondák ha pénz sokkal de sokkal boldogabb egy kapcsolat és a félrelépésnek is sokkal kisebb az esélye.

És ha valamelyik fél sokat túlórázik az inkább erősíti a kapcsolatot.


2016. jan. 12. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

"Azt mondák ha pénz sokkal de sokkal boldogabb egy kapcsolat és a félrelépésnek is sokkal kisebb az esélye. " És azt nem mondták, hogy ez a mondatod értelmetlen?


"És ha valamelyik fél sokat túlórázik az inkább erősíti a kapcsolatot." - Ugye ez vicc?

2016. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ismerek jó pár családot akik igencsak gazdagok, mégis félrelépnek, marják egymást.

Abban van igazság, hogy a pénz is közre játszik. Ha túl kevés azért ha túl sok azért is. De nem a 90%-a. Talán olyan 30 %- a 40% anyós-após vagy rokonok miatt, 10% a félrelépések miatt 20% a gyerek vagy gyerek hiánya miatt..

2016. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 David82 ***** válasza:
30%

Ez egy pénzközpontú hülyeség. Csak azért mondják ezt nektek, hogy túlórázzatok, és robotoljatok többet, de ha belegondolsz, egyáltalán nincs értelme túlórázni, mert a járulékos levonások miatt alig kapsz többet, mintha csak 8 órát dolgoznál.

A másik, hogy a válások többsége az alkoholizmus nevű népbetegség miatt következik be, mert az italozó ember hosszú távon szellemileg és testileg leépül, és eltékozolja mindenét, pokollá téve a házastársa életét.

A másik váló ok a megcsalás.

A kapcsolatot a szeretet erősíti és az odafigyelés a másikra, valamint az alkalmazkodási képesség. Mert mondjuk ha minden reggel arra megyek ki a fürdőszobába, hogy a mosdó lefolyója eldugult a hajcsomóktól, mert a kedves ott fésüli ki a haját, és a kefében ragadt szálakat a mosdóba dobálja, nos, ehhez igencsak nagy önkontroll kell, hogy kultúráltan tegyük szóvá.

2016. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%

Mi miatt lehet válás?


Pénz.

Túl nagy eltérések mint kiderül

Gyereknelési kontraszt.

Farokhiány a nőnél (bár akkor rá van fogva a férfire, hogy az ő hibája)

Szexhiány a férfinél (akkor is az ő hibája, nyilván)

Após és a vén bany... vagyis anyós szemétkedései

Libsi agymosás beszopása "kárpediem!!!!" "kárier" stb.

2016. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a le nem tisztázott értékrendbeli különbségeknek,meg a technikai fejlődésnek köszönhetően egyre többször kiderülő megcsalásoknak.
2016. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én olvastam egy statisztikat. Csökkenő sorrendben.

Elsődleges ok a gyereknevelésbeli különbségek ( vagyis értékrendbeli különbségek)

2. Penz

3. Hűtlenség

Az alkoholizmus már csak következménye a fenti okokbòl kialakult feszült helyzetnek.

2016. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.
2016. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se mindig a pénz miatt...a legnagyobb ok lehet: a kevesebb törődés, a kevesebb szeretet, kevés idő egymásra, kevés idő a szexre, kevesebb romantika és szenvedély...és hasonlók
2016. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Ugy van! Meg az UFOk, szabadkömüvesek, rossz gyerekkor meg libsik miatt. (Nem én vagyok a sz-r alak!!!!!!) Persze.
2016. jan. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem. A házasság tönkremenetelébe belejátszhat a pénz. De statisztikailag is igaz és én is ugy vélem, azok maradnak sokkal inkább benne egy rossz házasságban, akik nem tudnának hová költözni utána, közös a hitel, nem tudnák nevelni a gyereket egyedül, és nem is nagyon van lehetőségük ismerkedni- pl. egy borsodi faluban, ahol mindenki munkanélküli. egész más, mint Budapesten..

és olvastam is,hogy a fővárosiak, rendezettebb anyagi helyzetűek sokkal gyakrabban válnak, mint a szegényebb régiok lakoi. Ettől még persze a szegényeknek is lehet rossz a házassága, sokszor az is és valoban össze is függ a házasság megromlásával a pénztelenségük. De ha válnának, fedél nélkül maradnának.

2016. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!