Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A sógornőm megcsalja a bátyám?...

A sógornőm megcsalja a bátyám? Késő esti telefoncsörgés a lent hagyott táskából

Figyelt kérdés

12 éve vannak együtt. 5 éve házasok.


A sógornőm szemtelen, gátlástalan, pofátlan. Mind a szüleimmel, mind a családdal. Sokszor összeveszett már a családdal de mindig a bátyám miatt "béke" lett. Az anyja elég romlott életű és elvált. A lánynak barátnői nincsenek nagyon, munkája se, hobbija se. Sokszor mikor bátyám hívom mondja hogy maga van csak otthon- sokszor.


Néha kijönnek a szülői házba a 3 éves kisfiukkal.


Éjfélkor hallottam csörgött a telefonja hangosan az előszobában táskájában. Szerintem nem ő kereste a telefont mert hallotta volna hogy lent szól. 9-kor pedig már elmentem a kicsivel aludni...


Miért hívta volna ilyenkor bárki is? Megnézni nem mertem mert az mégis csak olyan hogy más táskájában turkálni...


Köszönöm a válaszokat!


20/F


2016. jan. 25. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Elsőnél a pont,mi közöd van hozzá? Kapcsolathoz 2ember kell,és a megcsalásnál is ugyanúgy ludas mindkettő.
2016. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Azt hittem, 12 éves vagy. Aztán látom, hogy 20.


Szóval több eszed lehetne, mint egy éjjeli telefoncsörgésből fantáziálni valamit.


Még szép, hogy nem nyúltál bele a táskájába. Ha elöl lett volna a telefon, akkor sem kellett volna megnézned.

2016. jan. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ez alapján akár a "romlott életű és elvált" (lol) anyja is kereshette.
2016. jan. 25. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Igazad lehet a megcsalással!

Ha nem csörög a telefon éjjel, akkor is lehetséges, csak olyan jól konspirál sógornőd, hogy nem engedi éjjel felhívni magát!

.

Utálod a sógornődet, ezért mindenben bizonyítékát látod feltevésednek!

Különben, ha a bátyádnak így (is) jó, neked mi közöd hozzá? Te még porbaf@ngó voltál amikor összekerültek.

Aba is beleszólnál, ha a nyitott házasság hívei lennének!

2016. jan. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekem szólalt már meg hajnal 2-kor és 4-kor is. 2-kor egy részeg csaj félretárcsázott és nem értette, hogy nem én vagyok Tibike és nem fogok érte menni. 4-kor meg afrikai csalók kerestek, de eléggé felébredtem ahhoz, hogy ne vegyem fel. Szóval ilyenkor én csaltam a barátom?


Ha valaki valakit megcsal nem éjfélkor fogja a másik hívni.


Ne keverd a szart, mert vissza fog ütni rád.

2016. jan. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha csalna a batyad, gondolom, nem hagyna a ridikuljet teloval a csaladi haz eloszobajaban. Dugdosna, de foleg eloled. Szerintem ha te hallottad, o is, a tobbiek is hallottak.

Rolad meg van a velemeny, eloszonak nem kellett volna lehordani a not es csaladjat a sarig. En is azt hittem egy 10 eves kis csak vagy, vagy egy begyepesedett, keseru, napi adagjat meg nem kapo kozepkoru sarkany.

2016. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen, ráadásul férfiként ennél több eszed is lehetne, az ilyesféle kavarás általában az öreglányok dolga :D


Engem is hívtak hajnali 3kor német körzetszámról, úgy, hogy semmilyen ismerősöm nincs ott.

De már én is tárcsáztam rossz számot több napszakbam is, pl. egy hasonló nevű régi kollégát öcsém helyett folyamatosan, mert megkergült a telefonom, és össze -vissza szinkronizalta a névjegyeket.


Gyakorlatilag bárki hivhatta szerencsétlen nőt, és neked rögtön az ugrik be, hogy megcsalja a batyad?


Atyám...

2016. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

már bármit is csinál nem tudok jóra gondolni... már rengetegszer összeveszítette bátyám a szüleimre- hónapokon át nem beszéltek.


A nővéremmel úgy összeveszítette és felúszította a bátyám, hogy 10 éve nem beszéltek.


Úgy beszél a szüleimme, mintha nem tudom honnan húzta volna elő őket miközben meg kellene adnia a kellő tiszteletet.

Irritál, igen..

2016. jan. 25. 12:26
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Mar ne haragudj,de ez mind a barnyard es szuleivel hibaja. Miert engedik ezt meg?
2016. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
* batyad
2016. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!