Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy láttam a szüleimet szeretkezni?

Figyelt kérdés
hamarább értem haza mint azt várták és ennek az lett az eredménye, hogy rajtakaptam őket, azóta nem tudok velük beszélni meg kerülöm őket, van valami megoldás?
2016. febr. 1. 16:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Hát basszus, te is így születtél :)
2016. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj arra, hogy sokkal rosszabb lenne, ha szeretővel kaptad volna rajta valamelyiküket.

Amúgy teljesen természetes dolog, jó, hogy ennyire szeretik egymást, örülj neki.

És ahogy az első írja, te is így lettél :D

2016. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Mondd nekik, hogy bocs, hogy benyitottam, erre ők jobb esetben azt mondják, hogy mi is bocs, hogy nem figyeltünk jobban. Ennyi. Természetes.
2016. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Igen, egy gyerek számára ez traumatikus élmény, de hát szép lassan majd túlleszel rajta. Ha a szüleid észrevettek, akkor képzeld el, hogy az ő számukra is kellemetlen és ők is zavarban vannak. Próbálj meg úgy tenni, mint ha mi se történt volna.
2016. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Nehéz, én is jártam így . Majd 1-2 hónap múlva minden ugyanolyan lesz.
2016. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Ezen nincs mit feldolgozni, ha te felnőtt ember vagy és nem egy kisgyerek. Jártál biológia órára, nem? Sejthetted, hogy a szüleid is élnek nemi életet, nem?


Megmondod nekik, hogy láttad őket, kínosan érzed magad és megbeszélitek. És ennyi.

2016. febr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Nézd a jó oldalát, láthatod, hogy minden ok köztük. Bár én kaptam volna őket rajta ilyesmin annak idején a sok balhé helyett. Mindkettőnek szeretője volt, el is váltak. Lehet, hogy hülyén érzed magad, de hidd el, tényleg csak arra utal, hogy ennyi év után is jól megvannak.
2016. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Hány éves vagy, hogy ez ilyen mélyen érintett? :/
2016. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Gondolj arra, hogy inkább így lásd őket, mint úgy, hogy apa éppen veri anyát!

Addig jó neked, amíg a szüleid szeretkeznek - és főleg: amíg egymással!

2016. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

"Hány éves vagy, hogy ez ilyen mélyen érintett? :/"


Nos, 7 évesen tanulnak meg írni, 12 évesen már szexelni akarnak, nem értem mi a probléma. A szex alapvetően felnőttek játéka, és inkább örülj, hogy szeretik egymást a szüleid. Ok, 2 emberre tartozik, de te mentél váratlanul, szóval tedd magad túl ezen, mert ez azért nem annyira tragédia.

2016. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!