Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van ellenkező nemű...

Akiknek van ellenkező nemű testvére: soha egy pillanatra sem futott át az agyatokon, hogy milyen lenne a testvéretekkel csókolózni, vagy annál esetleg komolyabb dolgot tenni?

Figyelt kérdés

Őszintén válaszoljatok, kérlek.

Köszönöm előre is annak, aki válaszol. :)


2010. márc. 29. 11:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Fúj, nem...ez már beteg dolog szerintem...

20/L

2010. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
nem, és neki sem. Szerintem "normális" családokban ez így van.
2010. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Jesszus, nem!!!!!!!!!!!!!!!! Ha te ilyeneken agyalsz akkor nem vagy normális.
2010. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem átfutott (mert egyszer erről álmodtam) és brrrrrrrrr!!! Iszonyatosnak tűnik maga a gondolat is.
2010. márc. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
Jesszus, ez nagyon gusztustalan! Nem SOHA...bleee. 22/L
2010. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem csókolózott vele,csak átfutott az agyán,az más:)Szerintem fiatal korunkban ennél sokkal vadabb dolgokba is belegondolunk,nem látok ebben semmi kivetnivalót.
2010. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
En igy konkretan nem gondoltam ra!Mivel az ikertesom,es en lany vagyok,o fiu,de nem olyan regen azt almodtam,hogy szexualis dolgok tortentek kozottunk,es oszinten eleg kellemetlen alom volt!A valosagban nem gondolok ilyenekre,mert o a testverem,es akent szeretem!Igaz messze alkunk egymastol,es evente 2-3szor latom,de attol meg a tesom,es en nem hinnem,hogy egeszseges lenne,ebrenleti allapotban,ha erre gondolnek,az alom se tudom,honnan jott,valoszinu azert mert hianyzik a tesom,de semmi komolyabb,es szerintem,ha te a tesodra izgulsz az elegge rossz,lehet,hogy nem artana egy pszichologust felkeresned!
2010. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de szükségesnek tartom megjegyezni (és itt a kérdezőt kicsit korrektebb helyzetbe hozni), hogy az, akinek nincs testvére, és épp csak nagyon fiatalon látta az unokatestvéreit is párszor (több tíz éve), nem tudhatja, hogy milyen érzés egy testvér. Fogalma sincs róla, hogy a testvér iránt mit és hogyan lehet avagy kell érezni. Valaki hasonlattal leírhatná nekem :)
2010. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!