Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, apukák, mit szóltok...

Anyukák, apukák, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Hogy a gyereknek már pénz lopáshoz kell folyamodni mert nincs pénz semmire


Lopna a nagyszülőktől, rokonoktól



2016. febr. 18. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nem ez a megoldás és ezt ha már büntethető korú, akkor a saját bőrén fogja megtapasztalni.


Szegénységben nőttem fel, de egyszer se jutott eszembe, hogy ezért lopjak. A munka, mint megoldás, jóval előbb (és el is mentem dolgozni ahogy lehetett).

2016. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
akkor mi a megoldás?
2016. febr. 18. 17:47
 3/26 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves a gyerek és milye nincs meg pontosan?
2016. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
47%
Ne lopj, úgyis kiderül. Amügy meg akkor ne vegyél ezredik ruhát, sminket... Élj egyszerűen!
2016. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kajára semmire nincs pénzünk! anyának is kellene


gyerek vagyok

2016. febr. 18. 17:59
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira nincs pénzetek, KÉRJETEK, ne lopjatok!

Bár ugye ezt anyádnak kellene intéznie, nem neked.

Amikor már el tudsz menni diákmunkára, akkor meg segíts azzal!

De semmiképp se lopj, tönkreteszed a életed vele!

2016. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szülő,aki elvárja,hogy a gyerek oldja meg az anyagi dolgokat? Ráadással lopással....
2016. febr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szüleid dolga lenne, hogy elmenjenek dolgozni és beosszák azt a pénzt, amit kerestek. Így meg lehet egyébként élni.


Ha van kertetek, akkor próbáljátok hasznosan kihasználni (pl zöldség, krumpli ültetés), de ez is a szüleid feladata lenne.


Esetleg a családsegítőtől kéne segítséget kérniük (étel és egyéb cuccokat szoktak adományozni). Rokonoknak szólhattok esetleg, hogy annyira nincs pénzetek, hogy kaját se tudtok venni. Bár ilyenkor felmerül benne, hogy esetleg ők nem dolgoznak és miért nem? Ők nem éhesek?

2016. febr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid mondják,hogy lopjál?

Szörnyü, de én nem tudom,hogy mit tennék,de a gyerekemet nem tanitanám arra,hogy lopjon.

2016. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Ha kérek akkor nem adnak!
2016. febr. 18. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!