Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Telót vennék de engedik mit...

Telót vennék de engedik mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Szóval , szeretnék venni egy telefont (samsung galaxy s5 mini) de nem engedik meg a szüleim , pedig saját pénzemből venném .

Mindent próbáltam de azt mondják hogy kaptam a tabot és mégse használom pedig igenis használom .

12/F



2016. márc. 5. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Honnan szereztél ennyi pénzt telefonra? Ha ennyi zsebpénzed van, akkor szerintem a tableted, és a mostani telefonod/számítógéped sem lehet rossz darab.

2016. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Most nem tudom, erre milyen választ vársz.


Nekünk aztán tényleg semmi ráhatásunk a szüleid döntésére.

2016. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pénzt ajándékban kaptam (karácsony , új év , stb...)
2016. márc. 5. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Manapság már újévkor is szokás ajándékot, pénzt adni? Ez nekem új...
2016. márc. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
Törödj bele! Nem áll meg a világ, ha nem engedik, hogy megvedd! Lógj a haverokkal!
2016. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy én sem vagyok öreg (23), de én 18 voltam amikor laptopot kaptam. Egyetem előtt úgysincs rá szükség, legalábbis saját gépre. Tabletet nemrég vettem, már saját fizetésből. 30-40 ezer forintnál drágább telefonom sohasem volt. Szerintem ez már túlzás, hogy egy 12 éves gyereknek a tablet mellé hiper-szuper 70-80ezres okostelefon kell. Minek? Olcsóbb telefonok is tudják ugyanazt. Egyébként öcsém is 12 éves, és most kapott telefont először (azt is használtan), nemhogy tablet...
2016. márc. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

És itt ülök én, 17 évesen, akinek csak azért van okostelefonja (samsung) mert ez volt itthon feleslegbe :D


Saját vélemény, de nem hinném hogy szükséged van arra a telefonra.

2016. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A tablet kiválóan alkalmas arra, amit a Galaxy tud. Kivéve a telefonálást, de arra egy olcsóbb készülék is képes.
2016. márc. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Telót vennék de engedik mit tegyek?!"


Há' ne vegyél! Egyszerű, nem?

(Egyébként sem való nyolcvan rugós teló egy 12 éves kezébe, pláne samsung. Max. egy CAT. Az talán bírná fél évnél tovább is.)

2016. márc. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
0%
Probald meg elrontani a tabletet.es akkor mar lesz indok:D
2016. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!